Eladó ingatlan Budaörs környékén (37882 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 37 882 db
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (97727733)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 31 nm-es, 3. emeleti lakás a 12. kerületben galériával! A lakás a 12. kerületben, a mom Park és Mamut Bevásárlóközpont k...
59 000 000 HUF
1 903 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (52393841)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív vízparti birtok a Ráckevei-Dunaág csendes szakaszán - saját stéggel, páratlan adottságokkal Kivételes lehetőség azok ...
183 000 000 HUF
1 076 470 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Halászteleki egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (43543739)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Halásztelken nagy méretű, több telekből álló terület eladó! Halásztelek külterületi részén eladó egy összesen 2276 nm-es, 6 k...
26 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (57853998)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 5
183 000 000 HUF
1 076 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (37536223)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház - ikerház - Halásztelek - pest vármegye - HITELEZHETŐ! Eladásra kínálok Budapesttől 30 percre Pest Vármegyé...
109 000 000 HUF
1 397 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32656534)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Vii. kerület, Erzsébet körúton belül, klauzál térnél 39 nm-es, jó állapotú, 4. emeleti garzon kívül-belül kiváló állapotú li...
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi sorház hirdetés (77434348)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető sorház a 9. KERÜLETBEN! Budapest IX. kerület egyik kedvelt és csendes részén egy tégla építésű sorházi kis h...
43 000 000 HUF
1 162 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68396454)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Két garzon lehetőség a belváros szívében, a Harminckettesek tere közelében! Budapesten, a **Harminckette...
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (69439377)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 443 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 7
Prémium ingatlan, ami a nyugodt és kiemelkedő életstílus harmóniája Budapest III. kerületének egyik legkedveltebb, hegyvidéki ...
750 000 000 HUF
1 693 002 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (37645499)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kiváló adottságú lakás Budapest IX. kerületében, az Üllői úton Budapest egyik dinamikusan fejlődő részén, a IX. kerületb...
89 900 000 HUF
1 498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (17337764)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
XV. kerület, Páskomliget utca – 53 nm-es, 1+2 félszobás, panorámás lakás a 14. emeleten Eladó Újpalotán, kiváló közlekedési ad...
67 500 000 HUF
1 273 584 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb iroda hirdetés (23222493)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 252 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Exkluzív belvárosi irodai, üzleti tér – igényesen felújítva, átgondolt elrendezés, sokféle tevékenységhez ideális, mindez 252 m...
159 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi családi ház hirdetés (45972722)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 467 m2
Szobaszám: 3
Biatorbágy központjában 2:1-ben! PEST megye legkeresettebb településén kínálunk eladásra egy az 1920-as években épült, majd a...
129 900 000 HUF
1 110 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (37278395)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Első lakás a XIX. kerületben – ideális választás az Otthon Start Programhoz Megvételre kínálok a XIX. kerületben, a Zrínyi utc...
66 900 000 HUF
1 262 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (71173343)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Százhalombattán a Déli lakótelepen kínálunk megvételre egy első emeleti, 47 nm nagyságú, jó állapotú, napfényes, 1+1/2 szobás, ...
53 500 000 HUF
1 138 297 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (57648423)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VIII. kerület –Corvin Plazatól 5 percre, eladó egy 33 m²-es, 1 szobás, 4. emeleti parkra néző beépített erkélyes panellakás OT...
49 000 000 HUF
1 484 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (57886673)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5+ 2 fél
3 Az 1-ben kivételes befektetési lehetőség a VI. kerületben, a Színyei Merse utcában! Budapest VI. kerületének frekventált ré...
224 000 000 HUF
1 914 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (26456143)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Felújított, berendezett lakás eladó a VI. kerületben, a Színyei Merse utcában – bővíthető befektetési lehetőséggel! Budapest ...
78 990 000 HUF
1 795 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (67413379)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kiváló elosztású felújított, berendezett lakás eladó a VI. kerületben, a Színyei Merse utcában! Budapest VI. kerületének közk...
87 990 000 HUF
1 795 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49823573)