Eladó ingatlan Budaörs környékén (38018 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 38 018 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (36776495)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otthon start hitelre is alkalmas! ! XV. Ker Rákospalotán, családi házas övezetben eladó egy 64 nm-es, 3 szobás, teljesen felúj...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (33274664)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Corvin negyednél, 41 nm-es, másfél szobás, felújítandó, 3. emeleti panellakás eladó. OTTHON start hitelre is alkalmas lehet. ...
53 000 000 HUF
1 292 682 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (48444979)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XV. kerületben, Újpalotán, a Nyírpalota út közelében – 35 nm-es, 1+1 szobás, 1. emeleti lakás eladó, amely otthon start hitelre...
46 500 000 HUF
1 328 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (49643457)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Felújított lakás eladó csendes utcában, mindössze 5 perc sétára a 2-es metrótól. A 49 m²-es, 1 + 1 félszobás ingatlan egy 3 e...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (99653825)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpalotán, egy 61 nm-es, 3 szobás, jó állapotú, erkélyes, világos panellakás. A Családi Ingatlan kínálatában lévő újpal...
72 900 000 HUF
1 195 081 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (93498487)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kihagyhatatlan lehetőség a XV. kerületben – napfényes, felújított otthon kiváló lokációval! Ha egy alacsony fenntartású és re...
77 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki tégla lakás hirdetés (34474379)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tárnokligeten, családi házas környezetben eladó egy 6 lakásos új építésű társasház emeleti lakása. 3%-Os Otthon Start hitel f...
74 000 000 HUF
1 104 477 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (43633729)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 5
Olyan házat keres ami felér egy mindennapos nyarassal? ? Szigethalom csendes nyudodt részén, természetközeli elhelyezkedéssel...
128 800 000 HUF
1 030 400 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (82515642)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 1388 m2
Szobaszám: 5+ 4 fél
Taksony központjában egy olyan ingatlan várja új tulajdonosát, amely egyszerre kínál otthont, vállalkozási lehetőséget és saját...
154 900 000 HUF
688 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (49262357)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 414 m2
Telekterület: 920 m2
Szobaszám: 7
XI. - XII. kerület találkozásánál, rugalmasan alakítható önálló családi ház eladó! XI. Sasad tetején, csendes utcában, 414 nm...
395 000 000 HUF
954 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (92678338)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Otthon, ahol a nyugalom és a közelség találkozik. Minden közel van – mégis jó hazaérni. Otthon, ahol a nyugalom és a közelség ...
159 000 000 HUF
1 314 049 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29777493)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2 Hónapon belül költözhető új építésű lakások a XIII. kerületben – hun4 Lakópark, Hun utca Budapest XIII. kerületében, Angyalfö...
109 850 000 HUF
1 830 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94725249)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 500 000 HUF
2 034 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (16845343)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
93 080 000 HUF
2 068 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49389226)
35 napja a megveszLAK-on