Eladó ingatlan Budaörs környékén (38108 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 38 108 db
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (47799979)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, 67 nm-es, napfényes lakás Kispest kiváló zöldövezetében, saját sorompós parkolóval és remek lakóközösséggel. Irányár: 7...
74 800 000 HUF
1 116 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94252744)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VII. kerületben, a Keleti pályaudvar közvetlen közelében eladó egy 38 nm-es (+15 nm galériával), azonnal költözhető, teljeskörű...
66 900 000 HUF
1 760 526 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (78997232)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 3
Halásztelek csendes, kertvárosi részén, rendezett utcában eladó családi ház. Az ingatlan összközműves, minden közmű az ingatlan...
48 900 000 HUF
669 863 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (92445277)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 3
Gyönyörű környezetben eladó családi ház a fák ölelésében! Keresett részen Érd Parkváros fa neves utcák egyikében található. Érd...
118 900 000 HUF
743 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43966794)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Valódi kis ékszerdoboz a XVIII. kerület szívében. Megvételre kínálok Budapesten a 18. kerület Bókay telepen, 4 emeletes tégla t...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (48739499)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerület Havanna lakótelepen eladó lakás! Eladó egy 35 m²-es, 11. emeleti, erkélyes lakás a közkedvelt Havanna l...
41 990 000 HUF
1 199 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (29794654)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 6
Érden Sasváros részén, rendezett aszfaltos utcában eladó egy felújítandó, de költözhető 155nm-es családi ház. Az ingatlan alapj...
55 000 000 HUF
354 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37482437)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1369 m2
Szobaszám: 1
Érden, Ófaluban női neves utcák egyikében eladó, egy kb 30nm-es kis ház, mely szobából, és konyhából áll. Az téliesített könnyű...
37 900 000 HUF
1 263 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (94634634)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Szigethalom egyik legkedveltebb részén kínáljuk megvételre ezt a kiemelkedő minőségben épült, modern családi házat. a környék i...
99 990 000 HUF
1 030 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (59773842)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1410 m2
Szobaszám: n/a
Érd Ófalu egyik legcsendesebb, biztonságos utcájában kínálok megvételre egy 684 nm-es és egy1410nm-es örökpanorámás építési tel...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (44647526)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2017 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek Érden! Eladó egy 2017 négyzetméteres, Lke-7 besorolású építési telek Érd egyik nyugodt, mégis kiválóan megk...
23 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi lakóövezeti telek hirdetés (43581323)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: n/a
Építkezők, befektetők, figyelem! Diósd egyik kedvelt részén, csendes, nyugodt környezetben eladó egy 700 nm-es, összközműves ép...
42 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (24445278)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1389 m2
Szobaszám: n/a
Érden Kálvária hegyen eladó egy örök panorámás sík telek, amely tökéletes lehetőség azok számára, akik a természet közelében ke...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (43458297)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Budapest, 23. kerületben eladó, egy 71m2-es, kétszobás, földszintes elrendezésű, takaros kis ház. Az ingatlanba lépve egy elősz...
55 000 000 HUF
774 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63217316)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Megvételre kínálok Budapest VIII. kerületében a Százados-negyedben egy 3 szobás, 59 nm-es lakást, újszerű társas házban*** ...
92 500 000 HUF
1 567 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (21173726)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest II. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Kanadai Nagykövetség közvetlen közelében kínálunk eladásra egy 1 plusz 1...
99 900 000 HUF
1 637 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33345269)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***II. kerület, Kolosy tér környékén hall + 3 szobás, erkélyes, Dunai panorámás lakás autóbeállóval eladó! *** A 79 nm-es laká...
119 900 000 HUF
1 517 721 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44899732)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tisztelt érdelődő! Felújított 30 négyzetméteres lakás, akár hosszú távú bérlővel, teljes bútorzattal! Eladásra kínálunk egy 2...
48 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64447193)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Angyalföld kedvelt részén, a Kisgömb utca és a Reitter Ferenc utca sarkán eladó egy kiváló állapotú, rendkívül világos, 1. emel...
107 500 000 HUF
1 557 971 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (67159352)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest szívében, a Deák Ferenc tér közvetlen szomszédságában eladó egy minden igényt kielégítő, 98 négyzetméteres, teljes kör...
215 000 000 HUF
2 216 494 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal