Eladó ingatlan Budaörs környékén (38108 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 38 108 db
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (87916543)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet, Vécsey lakótelep - 53 nm, 2 szobás, erkélyes lakás eladó Eladásra kínálunk a XX. kerület kedvelt részén, Pesterz...
74 900 000 HUF
1 413 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (74917773)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, azonnal költözhető lakás Zugló kedvelt, zöldövezeti részén Megvételre kínálunk Budapest XIV. kerületében egy teljes kör...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (17545318)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XII. kerületben, Kútvölgyben, a Galgóczy utcában eladóvá egy nettó 53, 17 nm-es földszinti lakás, amely egy 1972-ben épült, tég...
93 000 000 HUF
1 754 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42399389)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi elegancia + nyugalom, ritka kombináció a VI. kerületben! Eladó a VI. kerület Nagykörúton belüli részén, a Csengery ut...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57242977)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. Újlipótvárosban, újszerű, csendes, belső kertre néző, 47 nm-es, amerikai konyhás nappali plusz egy hálós, erkélyes lakás ...
116 000 000 HUF
2 468 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77731238)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok a Király utca kedvelt részén, a Székely Mihály utcánál, szép házban, 2. emeleti, 90 nm-es, 2022-ben igényese...
370 000 EUR
1 486 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (37764636)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Panorámás, teljes körűen, frissen, prémium minőségben felújított, azonnal költözhető, thermo ablakos, 35 nm-es, 6. emeleti, min...
64 990 000 HUF
1 856 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (29289429)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VI. kerületben eladó, egy 74 nm-es, nappali + 2 hálószobás lakás! Az ingatlan amerikai konyhás nappalival és két fürdőszobával ...
93 000 000 HUF
1 256 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47822873)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Marina Parton! 2009-Ben épült társasházban eladó, egy 51 nm-es, modern nagy erkélyes lakás. a lakás amerikai kony...
103 800 000 HUF
2 035 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi családi ház hirdetés (49983684)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 5
XIII. kerületben, Angyalföld kedvelt részén, 369 nm-es telken álló, jó állapotú, felújított, cirkófűtéses, 5 szobás családi ház eladó. Az ingatlan hitelezhető, gyorsan birtokba vehető! Érd: Bordács Gábor 06-30/469-2034 Referencia szám: hz037445
179 000 000 HUF
1 479 338 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33394929)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, jó elosztású, erkélyes lakás rendezett, liftes társasházban, a Kosztolányi Dezső tér szomszédságában. Az ingatlan egy ...
119 000 000 HUF
1 630 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (73174248)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 627 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, világos családi ház Budapest XVI. kerületében akár kétgenerációs kialakítássalBudapest XVI. kerületének kedvelt, n...
195 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43495334)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
IX. kerületben, a József Attila lakótelepen, 51 nm-es, 2 szobás, loggia-s lakás eladó. Fürdő - wc külön helyiségben található. ...
70 900 000 HUF
1 390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (46597437)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető kis lakások / autóbeálló / terasz / kert. Akár saját részre akár befektetésre kiváló választás! II. kerület ...
79 900 000 HUF
2 159 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (61649453)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VII. kerület, Király utca Felújított, világos, 87 nm-es lakás eladó! Az Andrássy út, Oktogon és Liszt Ferenc tér közelében elad...
105 000 000 HUF
1 206 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (52397958)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Modern, felújított lakás eladó Alleetól pár megállóra! Teljes felújításon átesett, kiváló állapotban lévő lakás eladó a XI. ke...
89 500 000 HUF
2 796 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (23327343)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
IV. kerületben, a Pozsonyi lakótelepen eladó, egy felújított, 46 nm-es, másfél szobás + gardróbos, ablakos konyhás lakás. a fel...
66 500 000 HUF
1 445 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33462684)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
II. kerület Országút részén, kulturális nevén a Margit negyedben, a Tölgyfa utcában eladó, ez a 36 m²-es, plusz 14 m² galériáva...
75 000 000 HUF
2 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42325147)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VI. kerületben, az Andrássy úttól 2 percnyire, a Káldy Gyula utcában eladó egy elegáns, 85 nm-es lakás. Az ingatlan egy 16 laká...
142 000 000 HUF
1 670 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (33551466)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tisztelt Érdeklődő! Szeretném bemutatni Önnek ezt a kertkapcsolatos társasházi lakást III. kerület, Testvérhegyen! Éljen a term...
219 900 000 HUF
1 773 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal