Eladó ingatlan Budaörs környékén (38109 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 38 109 db
Eladó Budapest XXII. kerületi külterületi telek hirdetés (72455845)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 934 m2
Szobaszám: n/a
Önálló telek eladó nagytétény külső részén kedvező ÁRON! Budapest XXII. kerületében a Nagytétényi városrészen Diósd határában...
26 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budajenői lakóövezeti telek hirdetés (89689949)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: n/a
Eladó a festői Budajenőn, karnyújtásnyira a Kálváriadombtól egy 859 négyzetméteres telek, amin egy felújítandó lakóház áll. (Ig...
98 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (89328733)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 344 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Bomba lokáció BUDAKESZIN! Budakeszi csendes, aszfaltozott utcájában, a természet ölelésében eladó egy kiváló elosztású, három...
244 000 000 HUF
709 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58974942)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIII. kerületében, a Gyermek téren eladó egy 39 négyzetméteres, magasföldszinti lakás téglaépítésű házban. Az ingatla...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (78534636)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy kis lakás nagy lehetőséggel a XIV. kerületben, közel az IKEA-hoz. Van az a lakás, amelyik nem tökéletes? De pont ezért le...
61 000 000 HUF
1 244 897 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59744334)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (87723993)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (75734262)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új okosotthon a népszerű budaparton a kopaszi-gát SZOMSZÉDSÁGÁBAN! 2027. 2. Negyedéves átadással kínáljuk ezt a mesés 2 szobá...
107 500 000 HUF
2 193 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (35345384)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 31 nm-es, 3. emeleti lakás a 12. kerületben galériával! A lakás a 12. kerületben, a mom Park és Mamut Bevásárlóközpont k...
59 000 000 HUF
1 903 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49587839)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A VIII. kerület egyik különleges hangulatú, történelmi miliővel átitatott részén kínálunk megvételre egy igazán egyedi adottság...
121 000 000 HUF
1 043 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63347223)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Corvin áruház közvetlen közelében megvételre kínálok egy 68 nm alapterületű, magasföldszinti, 2 s...
64 900 000 HUF
954 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (95347334)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Csepelen, a Duna-part közelében, csendes környezetben! Csepelen, frekventált elhelyezkedés mellett, mégis parkosít...
59 980 000 HUF
967 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74729382)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Megvételre kínálok Budapest VIII. kerületében a Százados-negyedben egy 3 szobás, 59 nm-es lakást, újszerű társas házban*** ...
92 500 000 HUF
1 567 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (83347346)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Göncz Árpád városközpontban, 2 szobás lakás! Eladó egy 51 m²-es, 4. emeleti, napfényes lakás a Váci úton. a 2 szoba külön nyíló...
64 900 000 HUF
1 272 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (73937979)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1285 m2
Szobaszám: 6
Panorámás családi ház Táborhegyen intim kert, kandalló, szauna - 642 m²-es intim kert - gyönyörű panoráma Budapestre - 4 hálós...
225 000 000 HUF
1 323 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (44992539)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 5
Eladó 3 szintes családi ház Szigethalom központjában! Eladó Szigethalom központjában egy 2005-ben épült, téglaépítésű, cserép...
78 000 000 HUF
430 939 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Telki sorház hirdetés (39834649)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 5
Telkiben újszerű sorház jellegű, nappali + 4 szobás, dupla komfortos társasházi lakás, saját használatú kerttel, fedettt gépkoc...
169 000 000 HUF
1 330 708 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai családi ház hirdetés (75527297)
38 napja a megveszLAK-on