Eladó ingatlan Budaörs környékén (38109 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 38 109 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84298646)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Napfényes polgári ékszerdoboz a Klauzál téren, Galériázható, azonnal költözhető otthon ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín...
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (53354728)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 289 m2
Szobaszám: 2
Eladó önálló családi ház Megyer kertvárosában - felújítási lehetőséggel! Budapest IV. kerületének kedvelt, kertvárosias részén...
74 900 000 HUF
985 526 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (65437492)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív lehetőség a XII. kerület szívében - Márvány utcában Budapest egyik legkeresettebb részén kínálunk megvételre egy 83 m...
99 500 000 HUF
1 198 795 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (34323263)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív lehetőség a XII. kerület szívében - Márvány utcában Budapest egyik legkeresettebb részén kínálunk megvételre egy 83 m2...
99 500 000 HUF
1 198 795 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (14495537)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
99 500 000 HUF
1 198 795 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (48757333)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 4
Tágas 170 nm-es, teraszos, erkélyes, pincés, gépkocsi beállós kétszintes családi ház eladó Érd Parkvárosban! Budapesti elsősorb...
159 999 000 HUF
941 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49762142)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Panorámás, 4 szobás újépítésű prémium lakás a belváros közelében, mégis csendes környezetben *** A XIII. kerületben, kertv...
148 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53924973)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
> Belső Erzsébetvárosban, a VII. kerület egyik hangulatos utcájában eladó egy polgári társasház 2. emeletén található, gyönyör...
52 900 000 HUF
2 404 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (37767939)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet, Vécsey lakótelep - 53 nm, 2 szobás, erkélyes lakás eladó Eladásra kínálunk a XX. kerület kedvelt részén, Pesterz...
74 900 000 HUF
1 413 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (54964748)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Egyszobás, világos otthon Csepel központjában *** Eladó házrész Csepel belvárosában, Csepel központi részén, mindössze pár...
39 770 000 HUF
1 242 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33289835)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó lakás Rákospalotán, a Szilas parkban. *** Eladó egy 55 nm-es, 1. emeleti, 2 szobás, világos, átlagos állapotú lakás R...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (56433437)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Panorámás, nagy erkélyes lakás a Népszigeten, különleges adottságokkal és komoly befektetési potenciállal*** Eladásra kínál...
98 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74385333)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, teljeskörűen felújított lakás Budapest IX. kerületében, a József Attila lakótelepen. Budapest 9. kerületének egyik leg...
79 900 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (68942663)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ne keressen tovább, ide csak költözni kell! ! ! ! Megtalálta a tökéletes otthont Zugló egyik legkedveltebb részén! Eladó liftes...
79 900 000 HUF
1 268 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (37992539)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy csendes, napfényes 63nm-es kertesház a Bókaytelep kedvelt részén, közel az Üllői úthoz! Egy igazi ritkaság a piacon...
90 000 000 HUF
1 428 571 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93949463)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
75 900 000 HUF
1 116 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (95353696)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy kiváló állapotú, per- és tehermentes, x. emeleti öröklakást Budapest 3. kerületének közkedvelt részén. Az...
76 900 000 HUF
1 349 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (57543957)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás, napfényes otthon kiváló infrastruktúrával a szent lászló tér MELLETT! Eladó a x. kerületi Állomás utcában egy 8. e...
58 900 000 HUF
1 178 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (99313344)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó Zugló zöldövezeti részén, a Szervián utcában egy világos, kiváló adottságú, azonnal költözhető tégla lakás! *** Zugló...
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (65451367)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lokáció, értékállóság, otthon, befektetés Ferencváros szívében vadonatúj lakások eladók. Kiemelkedő minőség, kis lélekszámú ház...
133 410 900 HUF
1 933 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budaörs környékén?