Eladó ingatlan Budaörs környékén (38109 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 38 109 db
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (95631923)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház - ikerház - Halásztelek - pest vármegye - HITELEZHETŐ! Eladásra kínálok Budapesttől 30 percre Pest Vármegyé...
109 000 000 HUF
1 397 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (57532983)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet, Vécsey lakótelep - 53 nm, 2 szobás, erkélyes lakás eladó Eladásra kínálunk a XX. kerület kedvelt részén, Pesterz...
74 900 000 HUF
1 413 207 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (96475346)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
109 000 000 HUF
1 397 435 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai családi ház hirdetés (72847862)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 272 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 7
Százhalombatta Óvárosában kínálunk eladásra egy lenyűgöző, kiváló állapotú családi házat, amely ideális választás a családosok ...
210 500 000 HUF
773 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (64426553)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
✨ Van az a lakás, ahová belépve azonnal azt érzi az ember: „Ide jó lenne hazatérni. ”? ? ? ? ? ? ? ? Ez az Albertfalva szívéb...
82 000 000 HUF
1 952 380 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47638239)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritka lehetőség Sashegyen – 56 m²-es, világos, kiválóan alakítható lakás zöldövezetben OTTHON start feltételeinek megfelel! E...
85 000 000 HUF
1 465 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (59732937)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos lakás Zugló közkedvelt részén! Zugló egyik kedvelt, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 3. emeleti, franc...
59 900 000 HUF
1 576 315 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (12555378)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületében csendes utcában, egy 22 nm-es 1. emeleti galériás garzon lakás. A lakás egy galériás szobából, ...
29 990 000 HUF
1 363 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (43259916)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Stílusos otthon kiváló elosztással – ideális CSALÁDOKNAK Budapest 18. kerületének egyik közkedvelt, jól élhető részén kínálunk...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi sorház hirdetés (38438237)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 152 m2
Szobaszám: 5
Budapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb, csendes és rendezett részén, a Gloriett-telepen kínálunk megvételre egy hároms...
136 500 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (45331324)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest III. kerület Óbudán az Árpád hídhoz közel a Raktár utcában 10 emeletes panelépület 6. emeletén 3 szobás körpanorámás l...
75 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24424734)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest VII. kerületében, a Klauzál téren egy 39 nm-es, jó állapotú, 4. emeleti polgári lakás, amely egy 1920-ban épült,...
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47536336)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
**Eladó egy kiváló állapotú, teljes körűen felújított lakás Budapest VII. kerületében, a Klauzál tér közelében, egy 1920-ban ép...
61 000 000 HUF
1 564 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37917774)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kertkapcsolatos otthon extra kényelmi lehetőségekkel – ne hagyd ki! Eladó egy 42 m²-es, praktikus elosztású lakás, amely ideál...
62 900 000 HUF
1 497 619 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (19792454)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Világos, csendes, azonnal költözhető lakás Újpest szívében – parkra néző, kiváló elhelyezkedéssel! IV. kerület közkedvelt rés...
73 000 000 HUF
1 237 288 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (26362492)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 2
XIX. Óváros, 2 db. Felújítandó házrész. Befektetők, ingatlan flippingel foglalkozók FIGYELEM! ! ! Kispest óvárosi részén kínálo...
59 900 000 HUF
788 157 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (84745995)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 3
Budapest 18. kerületében a Béke tér közelében 1 szintes, 64nm-es, pincés, házrész eladó. Telek: 256 nm-es telekrész tartozik ...
84 900 000 HUF
1 326 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (81899125)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 64 m²-es, +10, 5 m² erkéllyel rendelkező, világos és modern lakás Budapest XI. kerületében! a lakás praktikus elosztá...
129 000 000 HUF
2 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33543475)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elegáns, felújított nagypolgári lakás az Operánál tér, életérzés, presztízsA VI. kerület szívében, az Operától pár lépésre kíná...
126 500 000 HUF
1 976 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (42667264)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Keres egy stabil, azonnal jövedelmező befektetést Budapest belvárosának egyik legdinamikusabb gasztronómiai sétálóutcájában? a ...
230 000 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal