Eladó ingatlan Budaörs környékén (38008 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 38 008 db
Eladó Tököli családi ház hirdetés (95487534)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 5932 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 2023-ban épült, 137 m²-es, egyszintes, újszerű állapotú családi ház, amely egy igazán különleges, 5932 m²-es birtokon...
115 000 000 HUF
732 484 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli lakóövezeti telek hirdetés (33336648)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5745 m2
Szobaszám: n/a
Építési lehetőséget is kínáló, különleges adottságú telek eladó természetközeli KÖRNYEZETBEN! Eladó egy 5745 m²-es, sokoldalú...
27 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48753424)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A XIII. kerület egyik legkeresettebb lakónegyedében, a Marina parton, a Marina Life II. Ütemében keresi új tulajdonosát egy erk...
75 500 000 HUF
2 097 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73623748)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület – New Palace Lakópark III. Ütem 2. emelet | 42, 38 m² | 9, 52m² erkély | 2 szoba | 2026 év végén költözhető | 5%...
77 900 000 HUF
1 693 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52356636)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület – New Palace Lakópark III. Ütem 4. emelet | 42, 38m² | 9, 51m² erkély | 2 szoba | 2026 év végén költözhető | 5% ...
79 900 000 HUF
1 664 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (49574753)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belső-Óbudán kínálunk megvételre egy 56 m²-es, nappali + 1 hálószobás, új építésű lakást, egy kisebb, rendezett társasházban. ...
119 990 000 HUF
2 142 678 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79114849)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Terasz-álom újlipótváros szívében: ahol a kúltúra és a luxus TALÁLKOZIK! Képzelje el, hogy a reggeli kávéját egy 52 nm-es sajá...
259 000 000 HUF
2 466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24377323)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újlipótváros közkedvelt részén egy 93 m²-es, félemeleti, polgári lakás, amely kiváló lehetőséget kínál befektetők számára...
114 900 000 HUF
1 235 483 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64274321)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, világos, energiatakarékos lakás eladó a Duna Plaza közvetlen közelében! XIII. kerület – New Palace Lakópark III. Ütem ...
129 000 000 HUF
1 720 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64323985)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
105 900 000 HUF
1 765 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (45245333)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XIX. kerület, Kispest – panelprogramos épület, 4. emelet. Felújított lakás a+ energetikai minősítéssel. Elosztás: na...
71 926 800 HUF
1 219 098 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94543646)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított garzon lakás Budapest VIII. kerület – Dankó utca Eladásra kínálunk a VIII. kerületben, a Dankó utcában egy 30...
38 490 000 HUF
1 283 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (13943853)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Lóverseny téren kínáljuk eladásra ezt a 2+1 félszobás, szép állapotú panel lakást...
86 300 000 HUF
1 250 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (44283344)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 04. kerületének szívében, Újpest városrészben kínálom eladásra ezt a lakást. Az ingatlan alapterülete 50 nm, amely id...
79 900 000 HUF
1 598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (38832753)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 862 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy két szintes, 276 m²-es, tágas családi ház Budapest XVIII. kerület egyik legcsendesebb kertvárosi utcájában, 862 m²-es...
199 900 000 HUF
689 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (24765323)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 789 m2
Szobaszám: 5
Felújítandó családi házat kínálunk eladásra Nagykovácsiban, gyönyörű természeti környezetben! A tégla építésű ingatlan két sz...
74 900 000 HUF
832 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26333731)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Különleges hangulatú, azonnal költözhető lakás a Gloriett lakótelep nyugodt részén Budapest XVIII. kerületének egyik legkedvelt...
79 900 000 HUF
1 229 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (78914595)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. Ilka utcai garzon, a Stefánia úttól mindössze egy sarokra Eladó sorba került ez az első emeleti, 35 nm-es, zuglói lakás, ...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (43451339)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 237 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest, 2/a kerületének keresett, elegáns részén, Széphalom és Remetekertváros határán, 532 m2-es telken, 237 m2-es, örökpa...
239 900 000 HUF
1 012 236 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb ház hirdetés (44243285)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 423 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 9+ 3 fél
XII. kerület kedvelt részén eladó egy jelenleg 423nm-es, 3 szintes, 2 lakásos társasház, mely rengeteg lehetőséget rejt magában...
449 000 000 HUF
1 061 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal