Eladó ingatlan Budaörs környékén (38008 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 38 008 db
Eladó Budapest VI. kerületi raktár hirdetés (99256938)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló elhelyezkedésű, teljesen felújított, raktárként is hasznosítható üzlethelyiség eladó – Belső-Terézváros szívében Eladó ...
59 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi sorház hirdetés (74525124)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Rendkívüli lehetőség: árcsökkenés! Költözzön azonnal ebbe a minden igényt kielégítő, felújított ékszerdobozba! Ha olyan ott...
129 900 000 HUF
1 510 465 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (43182937)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Ikerház eladó Budapest XVIII. kerületében, Bókaytelepen! Eladásra kínálunk egy modern, minimál stílusban épülő ikerházat, ame...
68 900 000 HUF
675 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43174991)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szemlőhegyen zöldövezetben eladó 1. emeleti panorámás 2 erkélyes LAKÁS Szemlőhegyen Vérhalom tér közelében csöndes zöldövezeti...
183 000 000 HUF
2 731 343 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (59535299)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
II. Széphalom kedvelt részén új építésű, prémium kategóriás ikerházfél eladó. Az igényes, luxus kivitelű ingatlan minden részl...
299 500 000 HUF
1 996 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (12444334)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó prémium rendezvényközpont - és vendéglátóhely Budapesten! Eladó prémium rendezvény- és vendéglátóhely Budapest belvárosá...
235 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (63538874)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló befektetési lehetőség a XII. kerület frekventált részén stabil hozam, azonnali bevétellel! Budapest XII. kerületében, az...
154 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74492848)
44 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igazi különlegesség a szervita tér MELLETT! Eladó 108nm-es, jelenleg 2+1 szobás, 5. emeleti lakás az V. kerületben a Petőfi Sán...
199 000 000 HUF
1 842 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (73172423)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest IV. kerületének egyik kedvelt, csendes részén várja új családját ez a szeretettel gondozott, földszinti lakás, ahol mi...
77 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (37939747)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 302 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy rendkívül jól tagolt, belső kétszintes, tágas nappalis, amerikai konyhás érdi ház. a 2005-ben épült, tégla építésű in...
140 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93354799)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári saroklakás a József körútonKözepes állapotú, némi felújítást igénylő, magas emeleti ingatlan, pár lépésre a Corvin ...
125 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43977427)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest III. kerületében, Kaszásdűlőn, kiváló elrendezésű, 73 nm-es, nappali + 2 hálós lakás eladó! Óbuda közkedvelt részén, K...
96 900 000 HUF
1 327 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (35199953)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ez a szép garzon lakás, a 3. kerület egyik legkedveltebb részén, kiváló közlekedéssel, 9-es busz, 17-19-es villamosok! a ...
55 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (34644793)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Önálló családi ház KISPESTEN! Felújítandó családi ház eladó a XIX. kerület Kertvárosában, első tulajdonostól. Az ingatlan ö...
79 990 000 HUF
1 095 753 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (34432735)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XX. kerületében eladó egy négylakásos társasház 1. Lakása A lakás mérete 45 m2 A lakáshoz 370 m2 saját telek tartozik...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (46442898)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Beleszeretős, mesés otthon! Ékszerdoboz eladó! Budapest XIV. kerületének zöldövezeti részén a Füredi úti lakótelepen kínáljuk m...
68 900 000 HUF
1 497 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (72555526)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiemelt ajánlat, kizárólag nálunk! Alsórákos kedvelt, rendezett társasházakkal kialakított, zöldövezeti részén, csendes mellé...
134 990 000 HUF
2 014 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74756946)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. Újlipótvárosban, újszerű, csendes, belső kertre tekintő, 47 nm-es amerikai konyhás nappali plusz egy hálós, erkélyes laká...
105 000 000 HUF
2 234 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56748685)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XIII. kerületben egy második emeleti, 45 nm-es, amerikai konyhás nappalival, plusz egy hálószobával rendelkező 2015 évb...
84 000 000 HUF
1 866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56437324)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lokáció, közkedvelt lakópark, modern, fiatalos lakások! Budapesten, a XIII. kerület Angyalföld városrészén, egy 2021-b...
109 275 000 HUF
1 539 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal