Eladó ingatlan Budaörs környékén (38014 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 38 014 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37248245)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hűvösvölgyi útra merőleges csendes utcában a kínai iskola közelében 2004 építésű liftes házban második emeleti három szobás lak...
158 900 000 HUF
1 765 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (78724367)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív, 300 m²-es felújított családi ház a III. kerületben, Csillaghegy szélén közel a Duna parthoz! A III. kerület egyik k...
365 000 000 HUF
1 216 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (21691884)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 165 m2
Szobaszám: 4
Csillaghegy kedvelt részén eladó házrész, ami egy kitűnő állapotú és elrendezésű, 100 m2-en amerikai konyha + 3 szoba, mellékhe...
165 000 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (44713479)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, felújított 3 szobás lakást erkéllyel kínálok megvételre őrmezőn, a XI. kerületben panorámás kilátással! Budapest X...
82 000 000 HUF
1 490 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (54913486)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, felújított panel lakás kelenföld bartók béla út 59 m² +3 m² erkély 2 szoba 9. emelet ÉPÜLET A lakás egy panelprogram...
82 500 000 HUF
1 398 305 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (42197894)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi nyüzsgés, mégis tökéletes csend? Alakítsd saját ízlésedre ezt a remek elosztású lakást a Móricz Zsigmond körtéren! ...
89 900 000 HUF
1 426 984 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (31434952)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületének Kőbánya - Városközpont részén, 63 nm nagyságú, teljes körűen felújított lakás eladó! Három külön nyíló ...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (54785458)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés BUDÁN! ! ! ! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49285343)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Sosem lakott, 8. emeleti körpanorámás álomotthon hatalmas terasszal a Marina-partnál! --ENGLISH below--a XIII. kerület egyik le...
165 000 000 HUF
2 037 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (52825383)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Városliget szomszédságában – 67 m², különnyíló szobák, kész döntési helyzet A zöld és a belváros határán, a Városliget közvetl...
86 000 000 HUF
1 283 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32795281)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Két lakás, egy döntés – ritka belvárosi ajánlat a Bazilika szomszédságában A VI. kerület egyik legértékállóbb részén, a Dessew...
199 000 000 HUF
1 137 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (97455439)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest x. kerületben, Óhegy kerületrészben, rendezett, szigetelt 4 emeletes társasház, 4. emeletén, egy 49 nm-es, 2 szo...
59 990 000 HUF
1 224 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (44743234)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 263 m2
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: 4
Eladó jó állapotú családi ház! Pestszentimrén eladóvá vált egy 896 négyzetméteres telken fekvő, 170 négyzetméter hasznos alapte...
125 000 000 HUF
475 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (28656243)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, sokoldalúan hasznosítható ingatlan eladó Budapest x. kerületében, Óhegyen! Megvételre kínálok Budapest x. kerület...
54 000 000 HUF
1 018 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (87384885)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Marina Part – prémium vízparti lakás duplagarázzsal A Marina Parton, Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő, vízparti városr...
220 000 000 HUF
1 833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (91912473)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 888 m2
Szobaszám: 5
Ne maradj le! Ritka lehetőség a 18. kerületben! Többfunkciós családi ház hatalmas telekkel, akár 3 külön lakássá alakítható i...
98 000 000 HUF
753 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93437224)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy elegáns, teljes körűen felújított lakás Budapest VIII. kerületében, a Palotanegyed egyik legpatinásabb utcájában, a M...
112 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi egyéb telek hirdetés (97622247)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: n/a
Nagykovácsin, Ó-falu közelében, hegyoldalon fekvő Lf-1 -es övezeti telek eladó. A beépítési mód lényeges paraméterei: terepsz...
80 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (35771345)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, erkélyes panellakás Újpalotán azonnal költözhetőEladásra kínálok Budapest XV. kerületében, Újpalotán a Nyírpalota ú...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43427894)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest II. kerület, Marczibányi tér közelében – azonnal beépíthető luxus fejlesztési projekt Kiemelkedő lehetőség fejlesztők...
1 300 000 000 HUF
17 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal