Eladó ingatlan Budaörs környékén (37993 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 37 993 db
Eladó Tököli családi ház hirdetés (25465838)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 234 m2
Telekterület: 652 m2
Szobaszám: 6
Tágas, kiváló állapotú családi ház eladó Tököl frekventált, mégis csendes részén Tökölön, Budapest közvetlen közelében, a Csepe...
136 900 000 HUF
585 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (59765354)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A The Hunters ingatlaniroda kínálatában! Megvételre kínálunk egy új építésű társasházi lakást, Budapest XIV. kerületében, a Bos...
129 990 000 HUF
2 321 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (62241841)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 44 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
34 990 000 HUF
795 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23214597)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44174333)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 35nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek i...
28 990 000 HUF
828 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (54345455)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 14. kerületben, Zuglóban, a Füredi lakótelepen, a Csertő park 2. Szám alatti 15 emeletes panelházban, egy 6. emeleti, p...
67 400 000 HUF
1 225 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43443333)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 4 fél
Engedje meg, hogy elkalauzoljam Budapest szívébe egy olyan lakáshoz, amely könnyen lehet az Ön következő otthona vagy legjobb b...
88 400 000 HUF
1 880 851 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76343364)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Különleges, galériás otthon Budapest szívében – több tér, mint gondolná, több hangulat, mint várná Van az a lakás, amelybe bel...
67 600 000 HUF
2 048 484 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94518866)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
✨ Exkluzív, kulcsrakész otthon a belváros szívében – ne maradj le! ✨ Budapest pezsgő központjában, a Dohány utca egyik legkeres...
154 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (93597422)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alakítsd saját ízlésedre Buda egyik legjobb lokációjában! A XII. kerület szívében, a Városmajor utca kiváló részén, a Déli pál...
119 000 000 HUF
1 469 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77145996)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Exkluzív otthon a belváros szívében – Rózsa utca Budapest egyik legkedveltebb belvárosi részén, a Teréz körút közelében, a Róz...
149 900 000 HUF
2 053 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (74978773)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 862 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy 2003-ban épült, tégla szerkezetű, 280 m²-es, klimatizált családi házat, amely egy igényes, modern otthont...
199 900 000 HUF
713 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (17452443)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház:Az 197...
47 990 000 HUF
1 262 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (33396145)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 3
Budapest 18. kerületében a Béke tér közelében 1 szintes, 64nm-es, pincés, házrész eladó. Telek:256 nm-es telekrész tartozik ehh...
84 900 000 HUF
1 326 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (12244421)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 263 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 5
Eladó Dunaharasztiban egy szinteltolásos családi ház, jellemzői között szerepel a jó fényviszony, a központi elhelyezkedés, val...
139 000 000 HUF
528 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (67688734)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínáljuk ezt a 60nm-es, erkélyes, panorámás lakást 12. kerület egyik legjobb utcájában, Margaréta utcában! 4. emelet...
114 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (78397349)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 5
Villa jellegű, felújított családi ház eladó Budapest XVI. kerületének kedvelt részén Budapest XVI. kerületének csendes, kertvá...
229 000 000 HUF
916 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (38376461)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 6
Újépítésű családi ház eladó Dunaharasztin! Eladó Dunaharaszti egyik csendes, nyugodt részén egy 5 szobás+ amerikai konyhás na...
180 000 000 HUF
895 522 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (32419237)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 258 m2
Telekterület: 1169 m2
Szobaszám: 4
Eladó befektetők vagy vállalkozók részére, egy Budapest XXIII. kerületében az újtelepi részen található nagy ház nagy telekkel....
129 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (32633571)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Budapest XXIII. kerület mindenhez közel. Eladó egy lakható állapotú házrész a 23. kerület kertvárosi részén. A családi otth...
54 900 000 HUF
686 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal