Eladó ingatlan Budaörs környékén (37998 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 37 998 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28731843)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők részére kialakított lakás 3 különálló apartman saját fürdőkkel és terasszal! ! ! ENERGIATAKARÉKOS prémium otthonok...
146 900 000 HUF
1 596 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (94734332)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest II. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Kanadai Nagykövetség közvetlen közelében kínálunk eladásra egy 1 plusz 1...
99 900 000 HUF
1 637 704 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (17399233)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 2. kerületben, a Szépvölgyi úton új építésű társasházban frissen elkészült lakást kínálok megvételre! Eladó egy újon...
147 000 000 HUF
2 296 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (48377888)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest i. kerületének egyik legelőkelőbb részén, a Gellért-hegyen, a Citadella és a Filozófusok kertje közelében eladó egy 41...
84 400 000 HUF
2 221 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (94333327)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest I. kerület, Logodi utca, zöldpanoráma, luxus minőség. A Logodi utca csendes részén, a Várnegyed közvetlen közelében ...
249 900 000 HUF
2 474 257 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (63113442)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon a város szélén! A Duna közelségében eladó egy gyönyörű kétszobás lakás. A város zajától távol, erdőnek tűnő zöld par...
82 900 000 HUF
1 564 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (39641592)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó nappali + 3 hálószobás, panorámás lakás a II. kerületben, Budaligeten! A Budapest II. kerületének egyik zöldövezeti rés...
94 900 000 HUF
1 186 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (25527219)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Azonnali bevétel! Bérlővel együtt eladó felújított lakás a II. kerületben Budapest II. kerületében, a Zöldlomb utcában kínál...
124 000 000 HUF
2 032 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37257524)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, emeleti lakás ELADÓ! Budapest vii: kerületében, a Nagykörúton belül kínálok megvételre egy 93 nm-es, jó állapotú, ...
109 900 000 HUF
1 181 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (13662738)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budai életérzés a Rózsadomb lábánál. Tágas, erkélyes családi otthon a II. kerületben Eladó egy különleges hangulatú, Bauhaus...
154 900 000 HUF
1 844 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (83348628)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, különleges adottságú lakás az i. kerület szívében! Budapest egyik legkeresettebb részén, az i. kerületben kíná...
245 000 000 HUF
1 991 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (73477947)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Pesthidegkúton, Széphalmon - Természetvédelmi területtől 5 perc sétára - 104 nm-es - napfényes - nappali +3 hálószobás igén...
169 000 000 HUF
1 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (32618836)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 1961 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó újépítésű kétszintes ikerház Taksonyban, mely népszerű horgász-, csónakázó- és nyári üdülőhely Pest megyében, a Szigetsze...
114 900 000 HUF
926 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (41433149)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Papp László Sportaréna szomszédságában, csendes, ősfás mellékutcában, megvételre kínáljuk ezt a 46 nm-es, nappali+ plusz háló...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (43635777)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Kispest központi részén, a Kispesti Piac és a Lidl szomszédságában megvételre kínálok e...
34 900 000 HUF
1 057 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (83967844)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest XI. kerületének kedvelt részén, Őrmezőn, csendes, nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy 10. emeleti, világos, n...
82 000 000 HUF
1 490 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (95455377)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó örökpanorámás, prémium felszereltségű, magasemeleti lakás a Metrodom Panorámában. A XIII. És IV. kerület határán, kiváló...
186 500 000 HUF
1 793 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (77639994)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó zöld kertre néző, világos, erkélyes lakás! Budapest 2. kerület Tárogató úton található az ingatlan, amely egy hatalmas, ...
134 900 000 HUF
1 729 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (35874747)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, felújított panel lakás a Bartók Béla úton! A lakás: - 59 nm-es - 2 szobás - 9. emeleti elhelyezkedés - felújított ál...
82 500 000 HUF
1 398 305 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (34534778)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
120 Nm-es üzlethelyiség a VIII. kerületben kiváló lokáció, számtalan vállalkozási lehetőség, bomba áron! Eladó Budapest VIII. k...
65 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal