Eladó ingatlan Budaörs környékén (37998 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 37 998 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (46967366)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedülállóknak, pároknak! Ürömhegyen új építésű társasházi nappali +1, ill. Nappali+2 szobás lakások eladók. Két külön álló ...
136 900 000 HUF
2 043 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (27787487)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium kertkapcsolatos lakás a római-parton medencés lakóparkbana III. kerület egyik legkedveltebb részén, Rómaifürdőn, a nép...
200 000 000 HUF
2 040 816 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (24359489)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a II. kerület Budakeszi úton: egy földszinti, délnyugati tájolású, 67 nm-es, 2 hálószobás ingatlan, amelyhez külön ...
129 900 000 HUF
1 938 805 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (35344557)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói lakás valódi térrel és valódi potenciállal, a Városliget közelében Zugló egyik olyan részén keresel lakást, ahol a zölde...
79 990 000 HUF
1 095 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (45824374)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 3
Budapest 18. kerületében a Béke tér közelében 1 szintes, 64nm-es, pincés, házrész eladó. Telek: 256 nm-es telekrész tartozik ...
84 900 000 HUF
1 326 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (27579127)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XXI. kerületében, a Rákóczi Kert Családok Parkja közelében, csendes, csodaszép kertvárosi környezetben eladó egy kivál...
78 300 000 HUF
1 597 959 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99433647)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kivételes befektetési lehetőség a XIII. kerület szívében - 25nm-es lakás ügyvédi megosztással, külön mérőkkel! Eladásra kínál...
44 900 000 HUF
1 796 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (63747435)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium minőségű kis lakást kínálok vételre igényes vevőnek! A lakás természetes fényben úszó otthon tágas üvegfelületekkel, k...
69 900 000 HUF
2 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (21499638)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, nagypolgári lakás a belváros szívében, kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest VII. kerületé...
109 900 000 HUF
1 181 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (54293734)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, felújítandó, 10 emeletes, panelház, 8. emeletén, 1+1 fél...
59 980 000 HUF
1 303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (33933893)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. Eladó Budapest XI. kerületében, Kelenföldön, az Etele úton, eg...
75 900 000 HUF
1 488 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (47433994)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
75 900 000 HUF
1 488 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93436783)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VII. kerületében, a közkedvelt Jósika utcában 70 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakás Az ingatlan impozáns 3, 7 m...
82 000 000 HUF
1 171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (49839347)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
59 980 000 HUF
1 303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (89377473)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
**Eladó lakás a IX. kerületben, a Kerekerdő Parknál** Budapest IX. kerületében, a Kerekerdő Park közelében eladó egy 46 m2 ala...
71 900 000 HUF
1 563 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (52162574)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás, napfényes otthon kiváló infrastruktúrával a szent imre tér MELLETT! Eladó a x. kerületi Állomás utcában egy 8. eme...
58 900 000 HUF
1 178 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (55569444)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
78 300 000 HUF
1 597 959 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (55665987)