Eladó ingatlan Budapest környékén (17871 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 17 871 db
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (73647332)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Leányfalun, édeni környezetben újépítésű, Önálló CSALÁDIHÁZAT! Ha szereti a csendet, a panorámát és a Duna k...
119 000 000 HUF
991 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (46573797)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 403 m2
Telekterület: 1130 m2
Szobaszám: 7
Csodálatos 180 fokos panoráma Budapestre Üröm Rókahegyen, az Árpád hídtól 15 percre. Épület: 402, 5 m2 (345 épület 105 m2 ter...
730 000 000 HUF
1 811 414 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (98274744)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 5
Exklúzív villa épület elvehetetlen KÖRPANORÁMÁVAL! ! ! Eladó 1200 nm-es telekre épült, amerikai - konyha, 4 szoba, 3 füdőszob...
900 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői ikerház hirdetés (85549387)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Eladó Pilisborosjenő Lazaréten egy 188 nm-es, nappali plusz 3 hálószobás, panorámás, minimál stílusú ikerházfél. A ház eloszt...
210 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (69864749)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 325 m2
Telekterület: 1014 m2
Szobaszám: 4
Eladó Solymár Kerekhegyen, 325 nm 4szobás családiház 1014 nm-es telken. A telek rendkívül jó adottságú, téglalap alakú, nyugo...
222 000 000 HUF
683 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi ikerház hirdetés (86446989)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Eladó Nagykovácsi legszebb részén, nettó 146 nm alapterületű ikerház, panorámás ingatlan. Legmodernebb anyagokkal készült, hős...
199 900 000 HUF
1 369 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (22832444)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Eladó Érdligeten Újépítésű társasházban 164. 25Nm fsz. 7 Szobás lakás 168. 36 Nm 20. 27 Terasszal. AA+ energetikai besorolású...
189 530 000 HUF
1 148 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (39157565)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Eladó Érdligeten Újépítésű társasházban 164. 3 Nm fsz. 7Szobás lakás 168. 36 Nm saját kertrésszel +32, 85 terasszal. AA+ ener...
230 760 000 HUF
1 407 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (38544928)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1085 m2
Szobaszám: 5
Eladó Szentendren, Pismány-hegyen 1085nm-es telken netto 230nm-es 3szintes, 5szobás luxus családi villa! Az ingatlan magas mi...
369 000 000 HUF
1 604 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (83334451)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 805 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Alacsony rezsi, csodás panoráma, igényes minőségi kivitelezés! Szentendre Rózsadombján, Pismány hegyen, 2020-ban épült, 5+1 f...
179 000 000 HUF
1 217 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi ikerház hirdetés (61455346)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Eladó Pomáz legszebb részén, elvehetetlen panorámával rendelkező lakás nagyon kedvező rezsiköltséggel, hatalmas teraszokkal és ...
129 500 000 HUF
1 295 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobánkai családi ház hirdetés (85253844)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 258 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 7
Csobánka egy gyöngyszem! Amint beér a településre elragadja az a sajátos hangulat ami sehol máshol nem tapasztalható!  Csobánk...
350 000 000 HUF
1 356 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Remeteszőlősi családi ház hirdetés (74919662)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Eladó 260 nm-es luxus, 5+2 szobás, frissen felújított családiház a Hillside residence villaparkban 850 nm intim telekkel. A l...
399 900 000 HUF
1 538 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Telki családi ház hirdetés (86323443)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 420 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 7
Eladó 420 nm 6 szobás luxus családiház 950nm telekkel. Az épület panorámás Frissen felújított, kétszintes, azonnal költözhető...
399 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (22555259)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Dunakeszi Révdűlőn csodás, elragadó családi ház idilli kerttel eladó!  A 2 szintes családi ház 17 éve épült. A telek 175 négysz...
189 000 000 HUF
859 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (86357543)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Dunakeszin, családi házas környezetben kínálok eladásra, egy 790 nm-es telken elhelyezkedő 180 nm-es nappali + 3 szobás, földsz...
250 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (22326929)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 470 m2
Telekterület: 925 m2
Szobaszám: 6
Dunaparti luxus Szigetszentmiklóson – kivételes ár-érték arány! Szigetszentmiklós dunaparti részén eladó egy impozáns méretű,...
255 000 000 HUF
542 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári sorház hirdetés (95729833)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 211 m2
Szobaszám: 5
Solymár csendes, mégis központi részén, a Vasút utcában kínálunk megvételre egy kétszintes, jó állapotú, téglából épült, középs...
169 990 000 HUF
1 062 437 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai ikerház hirdetés (43324891)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 4
Állami támogatás, (2, 6 M Ft) ÁFA visszaigénylés (5%) ILLETÉKMENTESSÉG (4 %) BABAVÁRÓ és támogatott CSOK HITEL. Eladó egy föld...
109 900 000 HUF
1 221 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (45248343)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 4
Ha többgenerációs otthont keres, ahol mindenki kényelmesen elfér, miközben Budapest is pillanatok alatt elérhető, akkor ez az i...
85 000 000 HUF
680 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budapest környékén?