Eladó ingatlan Budapest környékén (17721 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 17 721 db
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (49933119)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 70 m2
Szobaszám: 4
Ikerház jellegű társasházi lakás saját kerttel Vecsés felsőtelep legjobb RÉSZÉN! Vecsés egyik legkedveltebb részén, Felsőtele...
115 900 000 HUF
1 194 845 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (53419232)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 677 m2
Szobaszám: 6
Gyál frekventált részén – Két generáció együttélésére alkalmas, energiatakarékos családi ház eladó! Jogilag rendezett, CSOK P...
116 000 000 HUF
655 367 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budakeszi egyéb telek hirdetés (12142643)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 357 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek jogerős tervvel Budakeszi sportnegyedében Eladó egy 357 m²-es, belterületi építési telek Budakeszi legdinamikusa...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (97767491)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 296 m2
Szobaszám: 4
Privát kert, tágas teraszok, kiváló lokáció sorházi otthon Vecsés szívében Vecsés egyik legjobban ellátott, mégis nyugodt rész...
82 900 000 HUF
872 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (64336949)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 677 m2
Szobaszám: 6
Jogilag rendezett, CSOK Plusz (3 gyermekre), kombináltan Otthon Start hitelre is megfelelő, letisztult, két generáció együttélé...
116 000 000 HUF
655 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (88794323)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 296 m2
Szobaszám: 4
82 900 000 HUF
872 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (25533957)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 677 m2
Szobaszám: 6
116 000 000 HUF
655 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (99775437)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 677 m2
Szobaszám: 6
116 000 000 HUF
655 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (48242914)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 677 m2
Szobaszám: 6
Csoook PLUSSZ! ! ! ! ! ! ! Jogilag rendezett, CSOK Plusz (3 gyermekre), kombináltan Otthon Start hitelre is megfelelő, letisztu...
116 000 000 HUF
655 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (24938599)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Maglód központjához közel kiváló elhelyezkedéssel! Maglód egyik csendes, aszfaltozott utcájában kínálunk me...
65 000 000 HUF
984 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (84381583)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 5
Eladó panorámás családi ház Szentendrén, SzarvashegyenSzentendre egyik legszebb részén, Szarvashegyen, közvetlenül a Skanzen fe...
220 000 000 HUF
1 157 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (14499227)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium lakás, Felső Parkvárosban, csapjon le rá még most. Érd Fenyves Parkvárosban, prémium, zárt lakóparkban, eladó egy 60 nm...
69 900 000 HUF
1 165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (63942798)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érd Parkvárosban kiváló elhelyezkedés! Érden eladó lakás, az ingatlan 2010-ben épült, tégla szerkezetű, modern kialakítású épül...
65 000 000 HUF
970 149 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (44847855)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (93382937)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 3
Jó adottságú ház és telek, 2 generációssá is alakíthatóPostástelep városrészen, központtól 20p sétára, eladó ez a belső 2 szint...
69 900 000 HUF
635 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi hétvégi ház hirdetés (33524239)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 288 m2
Szobaszám: 4
********Reggeli kávé dunai panorámával? Ilyen otthon ritkán adódik! ******** Képzelje el, hogy a napot a Duna látványával indí...
86 900 000 HUF
965 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (49558238)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a