Eladó ingatlan Budapest környékén (17489 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 17 489 db
Eladó Pomázi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (68977433)
86 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 100000 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pomázon zártkerti és erdő besorolású telek eladó! A terület teljesen mentes az aljnövényzettől, hulladékoktól. Gondozott, fák...
250 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi termőföld, szántó hirdetés (74794387)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 100000 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pomáz határában közvetlen a belterületi határ mellett, bekerített, gondozott, csodálatos kilátással levő földterület eladó. J...
150 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pomázi külterületi telek hirdetés (34623736)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7565 m2
Szobaszám: n/a
Pomáz külterületén a Napfény utca és Kőhegy Major környékén eladó két külön helyrajzi számon nyilvántartott, egymás mellett lév...
9 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi családi ház hirdetés (14744723)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 283 m2
Telekterület: 50000 m2
Szobaszám: 6
Önellátó lovasparadicsom a Gödöllői-dombság festői völgyében Vácegres külterületén, egy gyönyörű völgyben bújik meg ez az 5 he...
325 000 000 HUF
1 148 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (74543599)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 428 m2
Telekterület: 1618 m2
Szobaszám: 7
Szentendrén eladó egy 2011-ben épült, 3 szintes „Organikus” családi ház (6 hálószoba - mindegyik fürdőszobával, nappali kupolás...
390 000 000 HUF
911 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai telephely hirdetés (78314442)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 312 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Piliscsaba központjában 20 éve sikeresen működő speciális papíráru készítő üzem tevékenységi körrel, és ingatlannal együtt Elad...
60 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (34759243)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 5
Szentendre belvárosához közel, de csendes  mellékutcában, saroktelken, 192 nm lakóterületű 3 szintes ikerház fél eladó! A ház ...
149 900 000 HUF
780 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Visegrádi lakóövezeti telek hirdetés (35325582)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: n/a
Visegrádon, igazán kivételes helyen (természetvédelmi területen) és elhelyezkedéssel eladó, egypanorámás, üres építési telek. ...
21 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (73377736)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 5
✨ Többgenerációs ingatlan külön álló garzonnal, kiadási és vállalkozási lehetőséggel szigetszentmiklóson! ✨ Szigetszentmiklós ...
124 990 000 HUF
892 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (25843246)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Újszerű, prémium kivitelezésű, egyszintes családi ház eladó - 108 nm, garázzsal, 400 nm KERTTEL! Eladó egy 2022-ben épült, mo...
135 500 000 HUF
1 254 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei házrész hirdetés (54895441)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Hangulatos, külön bejáratú tulajdonrész Bicske kertvárosában – nyugalom, nagy telek, remek ELHELYEZKEDÉS! Eladásra kínálom Bi...
38 000 000 HUF
447 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (54334737)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 70 m2
Szobaszám: 2
Eladó egyszintes, modern családi ház, kis kertkapcsolattal. - - Két külön nyiló hálószoba - Fürdő-wc egyben és egy szép konyha...
32 500 000 HUF
812 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (76893315)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 5
Kettő az egyben Eladásra kinálok egy, kétszintes 70 nm-es, modern családi házat, Szigethalom csendes részén – nagy telekkel, k...
75 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (45358324)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 437 m2
Telekterület: 916 m2
Szobaszám: 9+ 2 fél
Többgenerációs villa a fóti királydombon – tágas terek, természetközeli NYUGALOM Fót egyik legkeresettebb részén, a Királydomb...
399 000 000 HUF
913 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (57434723)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 689 m2