Eladó ingatlan Budapest környékén (17427 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 17 427 db
Eladó Solymári családi ház hirdetés (67271619)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás családi ház Solymár Hutweide részén, erdő közelében - azonnal birtokba vehető Solymár közkedvelt Hutweide részén, cs...
80 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (94828584)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1008 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kiváló állapotú családi ház gondozott kerttel, ideális választás 2 gyermekes családok számára. Az ingatlan kellemes, otthonos h...
149 000 000 HUF
1 192 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (49349574)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 2
Gödöllő központhoz közeli részén, 3 önálló lakrésszel rendelkező családi ház eladó! Kedvelt, kertvárosi környezetben 665nm-es...
87 990 000 HUF
703 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi tégla lakás hirdetés (96696334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felsőgöd –Gödön, zárt lakóparkban eladó, egy 65 m²-es + 2 teraszos, liftes lakás, azonnal kiadható / költözhető! Természet kö...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (38349492)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 4
Az építkezés már elkezdődött! 3%-Os támogatott hitel és CSOK Plusz igénybe vehető! Modern, új építésű önálló családi ház ga...
110 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (86363432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 705 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó önálló családi ház Pécel szívében Új tulajdonosát keresi egy önálló családi ház csendes részen, mégis csupán 3 perc sétá...
83 900 000 HUF
1 353 225 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Töki családi ház hirdetés (45239795)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 287 m2
Telekterület: 4201 m2
Szobaszám: 3
Tök belterületén családi ház, különálló gazdasági épülettel nagy telken ELADÓ! Ne hagyja ki ingatlan keresésénél ezt a kínálat...
179 000 000 HUF
623 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (33299437)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 652 m2
Szobaszám: 6
Vecsés központi részén, akár kettő generáció lakhatására alkalmas, részben felújított 180m2-es Családi ház egy önálló üzletréss...
128 500 000 HUF
713 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi egyéb telek hirdetés (31531859)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1145 m2
Szobaszám: n/a
Eladó kivételes telek panorámával Érd egyik legkedveltebb részén Eladó Érd egyik legszebb, Parkváros szélén Diósd határában lé...
52 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (72493387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1326 m2
Szobaszám: 5
Őrbottyán rohamosan fejlődő, falusias bájú település az északi agglomerációban, Fővárosunktól mindössze 30 km-re a Gödöllői dom...
129 990 000 HUF
649 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (39333248)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 3063 m2
Szobaszám: 13
Leányfalu kedvelt hegyoldali részén, a Dunától mindössze néhány percnyire kínálok eladásra egy 3036 nm-es telken elhelyezkedő, ...
390 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (53277538)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 598 m2
Szobaszám: 4
Szigethalmon központi helyen igényes kivitelezésű 122nm -es felújított családiház 598nm -es szabályos telken sürgősen eladó! ...
89 000 000 HUF
741 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Majosházai üdülő hirdetés (27587834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 1
Majosházán 40 méterre a Dunaparttól 2005 - ben épült nyaraló sürgősen eladó, Stéggel! A nyaraló 28nm -es es 359nm -es telken h...
25 900 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (64447331)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Délegyházán tavaktól nem messze 45nm-es nyaraló eladó vízpart kilátással. Az ingatlan összközműves. Extra:-kamera, riasztó, sü...
43 900 000 HUF
975 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi családi ház hirdetés (73697842)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szigetcsépi Közvetlen Vízparti 83nm-es 3 szobás családiház, 522nm -es telekkel sürgősen eladó! Az ingatlan 2008-ban épült 5 c...
109 900 000 HUF
1 324 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi lakóövezeti telek hirdetés (47986495)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 519 m2
Szobaszám: n/a
Szigetcsépen Dunaparti Részen 519nm-es üdülőövezeti összközműves telek sürgősen eladó! ! Tervrajz is készült az építkezéshez amelyen 65nm -es épület lett jóváhagyva.
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (26983351)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Halásztelek központi részen gyönyörűen felújított 240nm-es családiház 629nm-es telken Sürgősen eladó. Az ingatlan 1973-ban épü...
133 900 000 HUF
557 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (43348322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Friss Megbízás Köszönjük az eladónak a bizalmat Igazi Gyermekbarát, Barátságos Ingatlan! ! Halásztelek Újépitésű, központi rés...
99 000 000 HUF
1 031 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (43993469)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szigetszentmiklós központjában 55nm-es első emeleti panellakás Sürgősen eladó. Az ingatlanban 2 szoba van, jó állapotban található. Ár-érték arányban a hónap legjobb ingatlana. Ne maradjon le róla, várom megtisztelő hívását!
49 800 000 HUF
905 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (31479832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Barátságos szomszédok! ! Jó környék! ! Szigetszentmiklós kertvárosi részén 115nm -es ytongból épült családiház 250nm -es telek...
98 000 000 HUF
852 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budapest környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal