Eladó ingatlan Budapest környékén (17427 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 17 427 db
Eladó Kajászói sorház hirdetés (93486642)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Kajászó központjában, egy zöldövezeti mellékutcában eladó 4 db nappali + 2 és 3 hálószobás sorházi lakás saját garázzsal, teras...
86 900 000 HUF
730 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (29332512)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 8
Dunakeszi közkedvelt Szabadságligeti részén, egy csendes, eldugott utcában kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal, jó áll...
244 900 000 HUF
874 642 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti ikerház hirdetés (33473675)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Fót közkedvelt részén, Kisalagon egy új építésű, 86, 53 nm-es, kertkapcsolatos ikerházat. Az ingatlan elren...
120 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (73397913)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Dunakeszi legcsendesebb részén egy kiváló adottságokkal rendelkező, körbejárható családi házat. Elosztását ...
92 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (49553264)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 898 m2
Szobaszám: 5
Eladó gyönyörű családi ház Leányfalun panorámás dunai kilátással, télikerttel és tágas terasszal! Összesen 125 nm Terasz! Leá...
275 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (97743974)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 160 m2
Szobaszám: 2
Halásztelek, összközműves 160 m2-es telken elhelyezkedő 34 m2-es felújítandó ház eladó. Az ingatlan elosztása: -2 szoba -Közl...
29 900 000 HUF
879 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (29899762)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 5
Modern, prémium családi ház eladó Őrbottyán kedvelt részén! Kivételes műszaki tartalommal, nagy telekkel, maximális magánszfé...
169 900 000 HUF
1 306 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (97338228)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Üllőn egy új építésű, hőszivattyús, 120 m²-es, teraszos, 5 szobás, dupla komfortos, gardróbos, családiházat...
109 900 000 HUF
915 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (14256954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Vecsés legszebb részén egy garázsos, hószivattyús, teraszos, 120 nm-es, 4 szobás, 2 fürdős ikerházat. Minős...
137 800 000 HUF
1 148 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (75745243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 4
137 800 000 HUF
1 148 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (74185898)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 7
Megvételre kínálunk Mogyoród egyik legszebb részén, Klastromhegyen, egy teraszos, erkélyes, 200 nm-es, 7 szobás, 2 fürdős, gará...
99 990 000 HUF
499 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki ikerház hirdetés (27412595)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Tárnok egyik legszebb részén, egy HÓSZIVATTYÚS, klímás, új építésű, teraszos, erkélyes, nettó 130 nm-es, 5 ...
99 900 000 HUF
768 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki ikerház hirdetés (31838233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
99 900 000 HUF
768 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tordasi ikerház hirdetés (23967272)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Tordas egyik legszebb részén, egy HÓSZIVATTYÚS, klímás, új építésű, teraszos, erkélyes, nettó 130 nm-es, 5 ...
99 900 000 HUF
768 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tordasi ikerház hirdetés (37788693)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
99 900 000 HUF
768 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (59236234)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 5
Rendkívüli tavaszi ár! ÚJ építésű ikerház eladó TAKSONYBAN Taksony szívében, átmenő forgalommentes, mégis főútvonalhoz közel...
110 900 000 HUF
1 087 254 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (87744174)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 4
100 000 000 HUF
980 392 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (68334419)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belváros közeli lakás SZENTENDRÉN! Szentendre belvárosához közel eladó egy 103 m2-es, Dunára néző, i. emeleti, téglaépítésű l...
159 900 000 HUF
1 552 427 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (96163556)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 272 m2
Telekterület: 873 m2
Szobaszám: 6
Eladó panorámás medencés luxus ház eladó Nagykovácsiban. Egyedi stílus, exkluzív megjelenés, természetközeli környezet. Ezt k...
395 000 000 HUF
1 452 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (99431444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már