Eladó ingatlan Budapest környékén (17427 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 17 427 db
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (67824547)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertes csendes részén, 740 nm-es telekre épülő, egyszintes, bruttó 170, nettó 114 nm-es, nappali + 4 szobás, dupla komforto...
104 900 000 HUF
920 175 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (53773444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 577 m2
Szobaszám: 2
Fót központi részén, frekventált elhelyezkedéssel eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező ingatlan. Az ingatlan átalakítás ...
89 000 000 HUF
605 442 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gödi sorház hirdetés (39223857)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 2
Kicsi lakás, kevés pénzért. Eladásra kínálok Göd-felsőn egy felújítása váró, kicsi sorházi lakást. Az ingatlan aszfaltozott ú...
34 900 000 HUF
872 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (39322714)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 4
Szigetszentmiklóson Újépítésű családiházak környezetében 91nm-es 3 hálószoba +nappalis, 2020-ban épült családiház sürgősen elad...
131 000 000 HUF
1 439 560 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (52973233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 4
Kiváló lehetőség, ne maradjon le RÓLA! ENERGIATAKARÉKOS, új építésű, modern családi házak dunavarsányban, budapesttől alig 20...
98 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (94368851)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 4
98 000 000 HUF
852 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (37797223)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 4
Kiváló lehetőség, ne maradjon le róla! Energiatakarékos, új építésű, modern családi házak dunavarsányban, budapesttől alig 20 P...
98 000 000 HUF
859 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (43967379)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 744 m2
Szobaszám: 5
Otthonos, prémium családi ház eladó Gödöllő rózsadombján – CSANAKON Kiváló elosztás | Természetes anyagok | Nyugodt kertvárosi...
169 000 000 HUF
1 090 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (97927135)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: 4
Szigetszentmiklós központjához nagyon közel, igényes, frekventált, de csendes utcában, eladó egy nettó 112 m2-es, két generáció...
109 000 000 HUF
973 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (75464664)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 676 m2
Szobaszám: 2
Vecsés központjában rendkívül jó lokációval ellátott minden igényt kielégítő 330 nm alapterületű nappali+ 5 szobás családi háza...
172 000 000 HUF
781 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (22347393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1244 m2
Szobaszám: 6
Dunaharasztin eladó egy 180 nm-es, hat hálószobás, dupla komfortos, két szintes, felújított, sorház, 200 nm-es telekkel. Az i...
89 000 000 HUF
1 112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (95442439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 6
Üllőn eladó egy két külön lakrésszel rendelkező 280 nm-es tetőtér beépítésű családi ház. Az otthon egy 622 nm -es összközműve...
117 000 000 HUF
417 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli tégla lakás hirdetés (77363698)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nappali + 3 hálószobás nettó 99 nm-es újszerű, kertkapcsolatos, társasházi lakás Gyál kedvelt részén. Eladó Gyálon egy 3 laká...
80 000 000 HUF
689 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (93291343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: 4
Költséghatékony, könnyen kiadható, tágas, praktikus, élhető, önálló családi házra vágyik kertvárosi környezetben? Youtube: ht...
114 800 000 HUF
1 043 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (28913467)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 4
Gyömrő Erzsébet telepi részén eladó jó állapotú betonfödémes tégla családi ház! A központtól 5-10 perces sétára elhelyezkedő ...
105 500 000 HUF
917 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (37563963)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 6
Dunaharaszti Rákócziliget csendes, rendezett utcájában, 630m2-es, önálló telken eladó egy 300m2-es, 3 szintes, nagycsaládosokna...
109 000 000 HUF
363 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (85533364)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 5
Szuper helyen, kiváló lehetőség! Vecsésen, a Kispatak-Lakópark szomszédságában kínálok eladásra, egy két szintes, 194 négyzet...
162 900 000 HUF
839 690 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (84727176)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 226 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 6
Még mindig keresi kiváló állapotú új otthonát, könnyen megközelíthető, kertvárosi környezetben, tágas terekkel, dézsával, garáz...
139 990 000 HUF
619 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (94722321)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen Luxus családi ház eladó automata szoláriummal, meglévő vendégkörrel! ! ! Eladó 200 nm-es luxus családi ház, teljes b...
245 000 000 HUF
1 237 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (29257931)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 7
Kétgenerációs ház Dunaharaszti legjobb részén eladó! Eladó egy impozáns, kétszintes családi ház Dunaharaszti legkeresettebb r...
149 900 000 HUF
749 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budapest környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal