Eladó ingatlan Budapest környékén (17424 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 17 424 db
Eladó Üllői sorház hirdetés (52679349)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Egyedülálló lehetőség Üllőn a Sportliget lakóparkban! ! Eladó egy modern, energiatakarékos kertkapcsolatos sorházi lakás család...
124 800 000 HUF
860 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (99713343)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Gyömrőn eladó családi ház az Eskü tér közelében! Gyömrő egyik kedvelt, csendes, átmenő forgalomtól mentes utcájában kínálom meg...
97 900 000 HUF
923 584 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Üllői ikerház hirdetés (85731382)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Üllőn egy Nappali+ 4 szobás, Duplakomfortos Ikerházat rendezett szép udvarral és Medencével, csendes környék...
125 000 000 HUF
1 024 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (14498932)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 691 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy gyönyörű, napfényes házat, amely ideális választás lehet mindazok számára, akik egy otthont keresnek kedv...
87 000 000 HUF
524 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (55333213)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 212 m2
Szobaszám: 4
Ha fontos a kedvező energetika, tetszeni fog ez a hirdetés! Újépítésű, 3 szintes családi ház érden modern otthon zöld KÖRNYEZET...
89 990 000 HUF
743 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti üdülőövezeti telek hirdetés (54574263)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1281 m2
Szobaszám: n/a
Törökbálint Annahegy - 1281 m2-es üdülőövezeti telek a telek közművesített, víz, csatorna, elektromos áram a telken belül talál...
41 270 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (31233953)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1492 m2
Szobaszám: 4
Ne hagyja ki ezt a ritka befektetési lehetőséget Szigethalmon. Ha felkeltette érdeklődését ez az izgalmas projekt, ne habozzon,...
70 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobánkai ikerház hirdetés (37415384)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: 4
J építésű, panorámás ikerház Csobánkán ahol a modern kényelem, a természet közelsége és a nyugalom találkozik! Ha olyan ottho...
104 000 000 HUF
838 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi tégla lakás hirdetés (75579443)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pomázon, a Balassi Bálint utcában, Eladó egy háromszintes sorházi lakás, kertkapcsolattal, és garázzsal! ! ! Elosztásának köszö...
94 000 000 HUF
717 557 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (32538464)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ha egy valóban egyedi és exkluzív otthont keresel, mely harmonikusan ötvözi a kortárs kényelmet a természet közelségével, ne ke...
114 900 000 HUF
1 222 340 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (41289119)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 762 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 100 négyzetméteres, jelenleg szerkezetkész, modern téglaépítésű ház, energiahatékony hőszigeteléssel, amely napfényes...
116 000 000 HUF
1 160 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (73474383)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 1011 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Eladó egy különleges kialakítású, tágas családi ház! Nyeles telken elhelyezkedő, 167, 6 m2-es ingatlan várja új tulajdonosát,...
69 900 000 HUF
418 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti lakóövezeti telek hirdetés (43328791)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1713 m2
Szobaszám: n/a
Befektetési lehőség Fóton - kereskedelmi és szolgáltató terület, Gksz-1 besorolású telekTelek Jellemzői:- a telek Fót frekventá...
116 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (27999747)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 212 m2
Szobaszám: 4
89 990 000 HUF
743 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (35683799)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 7
Mogyoród egyik legjobb részén, csendes, nyugodt környéken különleges adottságokkal rendelkező, jelenleg 3 külön lakrészből álló...
134 900 000 HUF
802 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (91933344)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 824 m2
Szobaszám: 5
Dunakeszin a Révdűlőben, néhány utcára a Dunától, új építésű kétszintes dupla garázsos családi ház eladó.  Egész nap világos n...
210 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (55229946)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Nagytarcsán, az Öreghegyen egy új építésű, napelemes, három teraszos, 138 nm-es, 2 fürdős, 5 szobás, egyszi...
114 800 000 HUF
831 884 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sóskúti családi ház hirdetés (75729399)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1461 m2
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges ingatlant kínálunk Önnek, amely ideális választás lehet családosok számára, akik csendes, zöldövezeti kör...
58 000 000 HUF
547 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi lakóövezeti telek hirdetés (75363252)
5 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 794 m2
Szobaszám: n/a
Eladó összközműves ingatlan, Veresegyház harmatok. A 794m2-es telek utcafrontja 14m, hátra fele bővül, ott már 18m, szintkülön...
64 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (88417493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budaörsön ltp-n közkedvelt 35 nm es 1, 5 szobás nagyon jó elrendezésű tehermentes felújított öröklakás eladó. Esetleg csere s...
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budapest környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal