Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29688 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 688 db
Eladó Törökbálinti családi ház hirdetés (27347897)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 1
Törökbálinton, a kertvárosban felújítandó, vagy bontandó ház eladó! 1977-Ben épült hétvégi téglaház (gazdasági épület), 4x6 m a...
39 900 000 HUF
973 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (18986487)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1150 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Érden telek árában! Érden, csendes utcában eladó egy 72 m²-es, könnyűszerkezetes + részben téglafalas családi...
53 000 000 HUF
736 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (95933536)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 272 m2
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség Soroksáron! Önálló családi ház csendes zsákutcában, pár perc sétára a központtól! Szeretnél egy nyugodt, bizton...
76 000 000 HUF
904 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (59987582)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 232 m2
Szobaszám: 5
Eladó ikerház a 20. KERÜLETBEN. Pesterzsébeten, csendes és nyugodt környezetben eladó egy 108 nm es két szintes ikerház, garázz...
84 900 000 HUF
786 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (72794944)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 3
Eladó Érdi Családi ház Ligeti Vasútállomás Közelében! Garázzsal és Kúttal! Érd ligetes része nyugodt, családias hangulatú, ideá...
82 000 000 HUF
820 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (34326496)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 272 m2
Telekterület: 1065 m2
Szobaszám: 6
Különleges LEHETŐSÉG! XI. Zöldövezetében új építésű, luxus családi ház, élménykerttel ELADÓ! XI. Péterhegy egyik legkeresett...
499 000 000 HUF
1 834 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (73445639)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerületének egyik legnépszerűbb részén, a Füredi úti lakótelepen, Rákosfalván eladó egy 49nm-es, 2 szobás, világo...
63 900 000 HUF
1 304 081 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (49973473)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges hangulatú, újszerű lakás hatalmas terasszal és saját zöld oázissal Egy 2021-ben átadott, modern társasház...
179 000 000 HUF
2 386 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (82788613)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy stílusosan felújított, 44 m²-es lakás Budapest VII. kerületében, a Dohány utcai zsinagóga közvetlen közelében. Az ing...
79 000 000 HUF
1 795 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73639837)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy elegáns, teljes körűen felújított lakás Budapest VIII. kerületében, a Palotanegyed egyik legpatinásabb utcájában, a M...
112 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (42885799)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, felújítandó, 10 emeletes, panelház, 8. emeletén, 1+1 fél...
59 980 000 HUF
1 303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (95476343)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 254 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
* * * Prémium családi ház medencével! * * * Diósd legszebb részén, Diósdligeten épül egy magas műszaki tartalommal, extrákkal ...
399 000 000 HUF
1 570 866 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (43653773)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 1327 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Diósd és Budapest határán eladó egy 1327 m2-es telek a rajta lévő 38 m2-es tégla építésű házzal. a házban 3 szoba található, te...
65 000 000 HUF
1 710 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (75753563)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Egyedi elrendezésű 46nm-es, 1+2 félszobás otthon az Örs vezér terénél! ***** Napfényes, új külső hang- és hőszigetelt nyí...
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (87393849)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében***

 33 négyzetméter alapterületű, 1 szobá...
59 800 000 HUF
1 573 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42347569)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Xxiii. kerületben, Soroksáron kertövezetben 180 m2 területű pince eladó*** A raktárnak, irodának alkalmas helyiség teljesen...
44 900 000 HUF
249 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (52364564)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
~ Világos 2 szobás tégla lakás saját parkkal és kiváló metróközeli elhelyezkedéssel ~ Budapest x. kerület, Gyárdűlői lakótelep...
53 000 000 HUF
981 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (95899423)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán*** Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (97663746)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, a Füredi utcában kínálunk megvételre egy 46 m2 alapterületű, 1, 5 szobás, 4. emeleti lakást. Az inga...
59 860 000 HUF
1 301 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (93254476)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Papp László Sportaréna szomszédságában, csendes, ősfás mellékutcában, megvételre kínáljuk ezt a 46 nm-es, nappali+ plusz háló...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunaharaszti környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal