Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29358 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 358 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (63322467)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom az Etele Plaza szomszédságában! 57 Nm-es, erkélyes otthon, saját garázzsalEladásra kínálunk Újbuda egyik né...
98 000 000 HUF
1 719 298 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39838797)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó panorámás, penthouse jellegű design lakás hatalmas terasszal a IX. kerületbenBudapest IX. kerületének egyik dinamikusan f...
105 000 000 HUF
2 282 608 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (63727335)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Őrmezőn Kérő utca 1. emeleti, felújított, loggiás lakás! Eladásra kínálok Őrmezőn, a Kérő utcában egy 52 m²-es, 1. emeleti, n...
89 500 000 HUF
1 721 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (73487744)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 66 négyzetméteres, 2. emeleti, tégla építésű lakás, melynek vételára 64 900 000 huf, azaz négyzetméterenként átlagosa...
64 900 000 HUF
983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi ikerház hirdetés (65964239)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 4
Kertkapcsolatos Lehetőség Újbudán! Ikerházfél Eladó a Sáfrány Utcában Saját kertet, garázst és bővíthető életteret keres Budape...
99 900 000 HUF
1 085 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (45481943)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív Lakás a Bikás Park Szomszédságában Legyen Ön az Első Lakója! Költözzön egy teljesen felújított, modern otthonba Buda...
88 500 000 HUF
1 770 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37546465)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom az Etele Plaza szomszédságában! 57 Nm-es, erkélyes otthon, saját garázzsal Eladásra kínálunk Újbuda egyik ...
98 000 000 HUF
1 719 298 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79727544)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Polgári kényelem a Városliget kapujában! Eladóvá vált egy kiváló adottságú, 82 nm-es, első emeleti lakás a VII. kerület egyik...
104 900 000 HUF
1 279 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (57234848)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest X. kerületének Óhegy városrészen, teljes körűen felújított, belső kétszintes három szobás lakás eladó! 68 Nm nagyság...
54 999 000 HUF
1 279 046 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai ikerház hirdetés (32137383)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 641 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerház kertkapcsolattal modern otthon csendes KÖRNYEZETBEN Az Ócsa egyik csendes, rendezett utcájában kínáljuk meg...
123 900 000 HUF
1 332 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (43733652)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2
Vecsésen a Vasút állomás közelében kínálom megvételre ezt a 67 nm alapterülettel rendelkező családi házat a hozzá tartozó 500 n...
67 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (44579557)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy felújítandó, 180 m^2-es családi ház Ócsa csendes, hangulatos utcájában. A nagy telekkel rendelkező ingatlan Pest me...
83 000 000 HUF
461 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (62437672)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2057 m2
Szobaszám: 6
Ócsa Felsőbabád részén 150 m2-es alapterületű ingatlan, 2 db 75 m2-es külön bejáratú lakásra osztva, 2057 nm-es gazdálkodásra a...
93 900 000 HUF
626 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (33884533)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 198 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Gyál kedvelt, Gyálligeti részén egy modern, újépítésű családi házat, amely korszerű műszaki tartalommal és át...
144 900 000 HUF
985 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (76462456)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 1718 m2
Szobaszám: 6
Prémium családi ház eladó Üllő Sportliget lakóparkjában Üllő egyik legszebb és legkeresettebb részén, a Sportliget lakóparkban...
299 000 000 HUF
1 377 880 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (35333687)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 236 m2
Szobaszám: 5
149 900 000 HUF
1 019 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (42375373)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű önálló családi ház Ócsán! Ócsán kínálunk megvételre egy 99, 96 négyzetméteres, új építésű önálló családi ház...
94 900 000 HUF
958 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (53747728)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 864 m2
Szobaszám: 5
Ócsán vállalkozásra is alkalmas két generációs ház eladó! ! ! Kiváló lokációban, Budapest gyors megközelítésével, mégis nyugo...
89 500 000 HUF
438 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (44823292)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 6
Üllőn eladó egy két külön lakrésszel rendelkező 280 nm-es tetőtér beépítésű családi ház. Az otthon egy 622 nm -es összközműve...
117 000 000 HUF
417 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői ikerház hirdetés (33996935)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Üllőn egy Nappali+ 4 szobás, Duplakomfortos Ikerházat rendezett szép udvarral és Medencével, csendes környék...
125 000 000 HUF
1 024 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunaharaszti környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal