Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29188 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 188 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (55775188)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó átalakítható nagy lakás a BAZILIKÁNÁL! Budapesten a VI. kerületben a Bajcsy Zsilinszky úton eladó egy 121 nm-es 4 szobá...
130 000 000 HUF
1 074 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (99732294)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladásra kínálok egy 2017-ben teljes körűen, belsőépítész bevonásával modernizált, fiatalos stílusban kialakított lakást Budape...
89 900 000 HUF
1 473 770 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi raktár hirdetés (95313774)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
*** BudaPart-nál 3 önálló helységből álló, 65 nm-es, pinceszinti tároló eladó! *** XI. kerületben, a Budafoki út és a Prielle K...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (35644192)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A főváros szívében, az v. kerület egyik legkedveltebb részén kínálunk eladásra egy rendkívül nyugodt és világos, kétszobás laká...
83 900 000 HUF
1 678 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (73762344)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kivételes befektetés a Fővám téren, a Szabadság híd lábánál. Budapest egyik legértékállóbb, turisztikailag és bérbeadási szem...
109 900 000 HUF
1 526 388 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (44675276)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Buda szívében a Déli pályaudvarhoz közel kiváló adottságokkal rendelkező üzlethelyiség befektetőknek vagy vállalkozóknak, keres...
380 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73623774)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív befektetési lehetőség a VI. kerület szívében Fedezzen fel egy páratlan ingatlant, amely egyszerre őrzi a 19. Századi ...
350 000 000 HUF
2 734 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (93949735)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló minőségben és értékben felújított lakás a falk miksa UTCÁBAN! Budapest v. kerületében a kiemelt övezetben a Parlament ...
129 900 000 HUF
2 361 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (34999274)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 838 m2
Szobaszám: n/a
Telek elhelyezkedése: Budapest XVII. kerületében, a Szárazhegy úton eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező építési telek, cs...
94 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (58997635)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Polgári kényelem a Városliget kapujában! Eladóvá vált egy kiváló adottságú, 82 nm-es, első emeleti lakás a VII. kerület egyik l...
104 900 000 HUF
1 279 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (25846735)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 2
Páratlan lehetőség! ! ! ! a 17. kerületben eladásra kínálok egy kiváló állapotban lévő családiházat 116 000 000FtA ház 70nm és ...
116 000 000 HUF
1 657 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (33974897)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 819 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest XVII. kerületének kedvelt, kertvárosi részén eladó egy 819 m²-es, összközműves saroktelek, amely elhelyezkedése és mér...
120 000 000 HUF
1 121 495 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (49558669)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ix.  Lónyay utcában 34 nm-es lakás eladó. Az ingatlan igényesen és praktikusan felújított. A ház karbantartott, bejárata ké...
67 000 000 HUF
1 970 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (19364586)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 395 m2
Telekterület: 1833 m2
Szobaszám: 7
Budapest XVII. kerületének csendes, kertvárosi részén kínálunk megvételre egy 1833 m²-es, parkosított telken fekvő önálló csalá...
420 000 000 HUF
1 063 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (83928731)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 2018-ban, igényes építésű, zuglói lakóparkban egy 50 nm-s, két szobás, erkélyes ( 6 nm) exkluzív, egyedi, magas minős...
94 900 000 HUF
1 790 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (77642534)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 3
Érd központjában, csendes utcában sarok telken jó állapotú, megújuló energiával rendelkező ( napelem) családiház eladó! TELEK...
185 000 000 HUF
1 423 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69259368)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Frissen felújított ingatlant kínálunk eladásra a Palotanegyedben! Fszt - i, tulajdoni lap szerint 28 nm alapterületű lakás, az...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (79742753)