Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29188 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 188 db
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (35789956)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, erkélyes 3 szobás lakás az Újhegyi lakótelepen Eladásra kínálunk egy 68 nm-es, 3 szobás, erkélyes, 9. emeleti lakás...
66 900 000 HUF
983 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (79496147)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, remek elosz...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (57533452)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljes körűen felújított, csendes lakás Zuglóban a Városliget szomszédságában! Budapest XIV. kerületében, kiváló közlek...
95 500 000 HUF
1 326 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74439773)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A XIV. kerület kedvelt Porcelán lakónegyedében, a Fajansz utcában eladó egy 3 szobás lakás teremgarázzsal! 2000-Ben épült, 12...
119 000 000 HUF
1 433 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73849786)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest központi részén, Herminamezőn szuper lakás! Eladó egy 1, 5 szobás bútozott, gépesített lakás az Ilka utcában. Az ign...
62 900 000 HUF
1 655 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (85245728)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start program KÉPES Eladásra kinálunk egy 29 m²-es, földszinti, hátsó kertkapcsolatos lakás a XIV. kerület Miskolci utca...
40 500 000 HUF
1 396 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (19553746)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 12
Kivételes befektetési lehetőség Zuglóban 600 nm-es, sokoldalúan hasznosítható ingatlan eladó! ! ! ! Zugló egyik legjobb, mégi...
369 000 000 HUF
615 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (46724355)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás eladó Budapest frekventált részén Kerepesi út Eladó egy 1. emeleti, amerikai konyhás nappali + 1 külön szobás...
75 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43923576)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, modern, belső kétszintes otthon terasszal Zugló egyik legjobb részén Ha olyan lakást keres, amely kilóg a kínálatból, v...
180 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (18296873)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Zugló legkedveltebb részén, herminamezőn kínálunk megvételre egy 130 nm-es, belső kétszintes, 5 szobás, csendes, napfényes, 3. ...
130 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (73479546)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás panellakás Zugló kedvelt részén Nagy Lajos király útja Eladásra kínálunk Zuglóban, a Nagy Lajos király útján, e...
72 900 000 HUF
1 301 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (96952714)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kivételes áron a Hungária körúton egy 62nm-es, két szobás, erkélyes, konyha és étkezővel rendelkező második emeleti tégla...
62 900 000 HUF
1 014 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (36888439)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nappali + 3 hálószobás, gardróbos, modern gépesített konyhás, magasföldszinti, erkélyes társasház lakás saját parkolóhellyel eg...
89 000 000 HUF
1 534 482 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (43323459)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 354 m2
Telekterület: 779 m2
Szobaszám: 9
3 Szint, 360 m2, végtelen lehetőség Zuglóban Eladó egy brutálisan masszív, 3 szintes (földszint + emelet + beépített tetőtér) ...
275 000 000 HUF
776 836 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (95435333)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiemelt ajánlat, kizárólag nálunk! Alsórákos kedvelt, rendezett társasházakkal kialakított, zöldövezeti részén, csendes mellék...
134 990 000 HUF
2 014 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (87743261)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 321 m2
Szobaszám: 3
Zugló csendes, nyugodt részén, kertvárosias környezetben eladó egy 90 nm-es, frissen és teljes körűen felújított családi ház, 3...
117 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (35745495)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 2
Vecsés kertek alján kínálom megvételre ezt a 3 lakásos udvarban található, 82 nm alapterületű 2 szobás földszinti lakást. Az ...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (54429454)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, napfényes otthon az Újhegyi lakótelepen! Eladásra kínálunk egy 68 m²-es, napfényes 3 szobás, erkélyes 9. ...
66 900 000 HUF
983 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (55233324)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított panel lakás Budapest XIX. kerületében! Budapest 19. kerületében kínálok megvételre egy 52 m² alapterületű, 1...
63 500 000 HUF
1 221 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37943996)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tthon start hitelre ALKALMAS ÚJ építésű, világos lakás várja első lakóját erkéllyel és TEREMGARÁZZSAL! Eladó egy 2025-ben ép...
91 390 000 HUF
1 575 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunaharaszti környékén?