Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29188 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 188 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54572434)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak az iroda kínálatában! AZONNAL költözhető! KIVÁLÓ infrastruktúra és lokáció! VII. kerületben az Erzsébet körút közelébe...
39 900 000 HUF
1 813 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99371662)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Képzelje el, hogy egy csendes, mégis központi elhelyezkedésű, felújítandó lakás várja Önt Budapest VIII. kerületében, a Tisztvi...
119 990 000 HUF
1 333 222 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39954747)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ngatlanközvetítőként kínálom eladásra ezt a ritka adottságokkal rendelkező, 1. emeleti, azonnal költözhető lakást a XVII. kerül...
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52468994)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a népszerű Palotanegyedben, néhány lépésre a Kálvin tértől, az Üllői úton, rendezett, liftes házban, egy földszinti, 89nm...
134 990 000 HUF
1 516 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78765442)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A József körúttól 2 megállóra, a Baross utca közelében eladó egy 2. emeleti, felújított garzon lakás. a felújítás során új műan...
41 000 000 HUF
1 171 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (43753869)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 296 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 8
Összeköltözők, nagycsaládosok figyelem! Ha egy valóban jól kihasználható, értékálló, kétgenerációs otthont keres a XVIII. ker...
219 990 000 HUF
743 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi hotel, szálloda, panzió hirdetés (17841379)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 303 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: n/a
Budapest XII. kerületében, Széchenyihegyen kínálunk eladásra egy 296 m²-es épületet, amely négy különálló, - szintenként egy -e...
395 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (54473339)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XIX. kerületben eladó egy 48 m²-s, földszinti téglalakás. Családi házas környezetben, csendes kis utcában található. a 6 laká...
72 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94756844)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XIV. kerületének egyik legkedveltebb, kertvárosi részén, a Zugló szívében, a Rákospatak vonzáskörzetében, egy forgalom...
99 000 000 HUF
1 356 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (55792377)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
129 000 000 HUF
1 112 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23488423)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Budapest egyik legfrekventáltabb részén, a József körút 50. Szám alatt, eladó egy 118 m² alapterületű, 7 külön nyíló szobás, ig...
179 000 000 HUF
1 432 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39535354)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest egyik legforgalmasabb és legjobban megközelíthető városi tengelyén, a József körút 65. Szám alatt kínálunk megvételre ...
199 000 000 HUF
1 421 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (57225539)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal rendelkező üzlethelyiséget Budapest IX. kerületében, az Ipar utcában, egy 2008-ban é...
94 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33769579)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív, teljesen berendezett prémium lakás eladó az v. kerületben, a Dunához közel — Falk Miksa utcában ✨ Budapest egyik leg...
249 000 000 HUF
2 593 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (27395553)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ha kertre néző, csendes kis lakást keres jó közlekedés mellett, MEGTALÁLTA! Eladó a x. kerületben egy csendes, kertre néző 34...
43 600 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (19947384)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Diplomata negyed szélén a Terézváros szívében, 2 szobás lakás várja új tulajdonosát vagy befektetőjét! Diplomatanegyed szélén,...
83 600 000 HUF
1 326 984 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (28433478)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest v. kerületének egyik legjobb részén, a Veres Pálné utca és az Irányi utca sarkán kínálok megvételre egy 71 nm-es, jó á...
109 900 000 HUF
1 547 887 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (87443562)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest VII. kerületének szívében, a Wesselényi utcában kínálunk megvételre egy 147 m²-es, két bejárattal rendelkező nagypolgá...
124 900 000 HUF
849 659 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (77245782)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos 2 szobás lakás eladó kelenföldön 1 db PARKOLÓHELLYEL Eladóvá vált egy: - 74 nm-es, - kertkapcsolatos, - 2 s...
74 900 000 HUF
1 012 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (58372933)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom ezt a 86 négyzetméteres 2 szobás teljeskörű felújítást igénylő lakást. A Thököly úton, a villaépületek sorá...
74 900 000 HUF
832 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunaharaszti környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal