Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29359 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 359 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (58932557)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, kétgenerációs családi ház a XVIII. kerület szemeretelepi részénBudapest XVIII. kerületének csendes, kertvárosi kör...
126 000 000 HUF
642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (39629893)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 3
17. kerületben Rákoskeresztúron, központhoz közeli csendes mellékutcában, 110 nm-es önálló családi ház 361 nm-es telekkel eladó...
73 900 000 HUF
671 818 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45377483)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 56 m²-es, 2 szobás, duplakomfortos, világos, frissen festett lakást, modern elrendezéssel, azonnal költözh...
63 900 000 HUF
1 141 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (93322542)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 231 m2
Szobaszám: 4
Modern, kétszintes újépítésű ikerház! Budapest x. kerület egyik legnyugodtabb területén, egy csendes mellékutcában, gyönyörű és...
134 900 000 HUF
1 105 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (63474644)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, amerikai konyhás nappali + 4 szobás, napelemes, dupla erkélyes ikerházfél GanzkertvárosbanEladó Budapest 18. kerüle...
140 000 000 HUF
992 907 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73537834)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerület Tárna utcában 2 szobás tégla lakás eladó! a helyiségek tekintetében kialakításra került:2 szoba, konyha+étkező, foly...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (84475194)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 358 m2
Szobaszám: 5
Felújított önálló családi ház kispest kedvelt RÉSZÉN! Budapest XIX. kerületének Óváros részén kínálok eladásra, egy 180 nm-es f...
139 900 000 HUF
777 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (98434772)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Fedezze fel ezt a ritka lehetőséget Vecsésen, és tegyen szert egy olyan otthonra, ami nem csak szépségével, de praktikus kialak...
89 900 000 HUF
749 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (83183573)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 6
XVII. kerületben, Rákoskerten szépen karbantartott 204 m²-es 4 szoba, 3 szint, családi ház, 714 m²-es rendezett telekkel, alkal...
129 900 000 HUF
636 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (25365479)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 5
Gyál frekventált részén kínálom megvételre ezt a 180 nm lakótérrel rendelkező családi házat, 530 nm-es telekkel. Az ingatlan a ...
112 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi üdülőövezeti telek hirdetés (74322333)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 368 m2
Szobaszám: n/a
Képzelje el: egy békés, zöldövezeti telek Szigetcsépen, mindössze 20 méterre a Duna-parttól. a természet közelsége nyugalmat és...
12 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (36414524)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Prémium minőség és csend 210 nm-es önálló álomotthon ELADÓ! Költözzön Budapest XVIII. kerületének legkedveltebb részére, Újpéte...
199 999 000 HUF
952 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (48419731)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 14. kerület határán nyugodt környéken eladó ez 39 nm-es másfél szobás, teraszos kis lakás. Az ingatlan elképesztően világos, ...
75 000 000 HUF
1 923 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (77543433)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ingatlan:Eladásra kínálunk egy lenyűgöző ingatlant, melynek vételára 89 999 999 forint. Ez a gyöngyszem készen áll, hogy új tul...
84 999 999 HUF
1 164 383 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (45222335)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Újépítésű ikerház 130 m², saját garázs! Jobb oldali ikerház! Remek ELRENDEZÉS. Az építtető komoly referenciákkal rendelkezik. a...
135 500 000 HUF
1 042 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (38473321)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, kiváló elrendezésű lakás eladó Mátyásföld szívében! Budapest XVI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Mátyásföldön...
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (66224334)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 3
Felújított, napelemes otthon fűthető medencével és bővítési lehetőséggel Budapest XVII. kerület, Gyöngytyúk utcaBudapest egyik ...
137 500 000 HUF
1 403 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (73865453)
59 napja a megveszLAK-on