Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29358 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 358 db
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (63444746)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1456 m2
Szobaszám: 4
Két külön bejáratú lakás 41m2 és 67m2 egy házban, egyben kedvező, 80. 000. 000 Ft irányáron eladó a XVII. kerületben. Rákoscs...
80 000 000 HUF
740 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési tégla lakás hirdetés (19796751)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nézze meg ezt a teljeskörűen felújított, napfényes ikerház felső szintjét, amely külön lépcsőfeljárattal és saját használatú ud...
74 900 000 HUF
985 526 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42488774)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, erkélyes lakás Istvánmezőn, a Városliget közelében! Budapest XIV. kerületében kínálunk megvételre egy 93 nm-es, erkély...
99 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (22373726)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó 3 szobás, erkélyes lakás garázzsal a XI. kerületben, Sas-hegyen. Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Sas...
95 000 000 HUF
1 338 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (91484337)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (44522895)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 286 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Pest MEGYE***Halásztelek***Családi ház***Ikerház***4+2 szoba Eladásra kínálok Pest megyében Halásztelken a Dobay cukrászda, Sp...
127 500 000 HUF
1 237 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22139548)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a VIII. kerületben lévő Erkel-házban egy 97 négyzetméteres, háromszobás, erkélyes lakás két teremgarázs beállóval! Az ép...
122 800 000 HUF
1 265 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (98754624)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
TULAJDONOSTÓL Budapest XXII. kerületében, a Nagytétényi úton kínálok megvételre egy 67 nm-es, 1+2 félszobás lakást egy 10 emel...
79 990 000 HUF
1 193 880 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (96288732)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 238 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi lehetőség a 18. kerületben. Eladó a 18. kerületben, Erdőskert városrészben egy 117 nm-es fsz-i lakás, 500 nm-es kertré...
135 000 000 HUF
567 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59364567)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik legkeresettebb részén, VI. kerület Belső-Terézvárosban, kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 32 m²-es...
53 500 000 HUF
1 671 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32599294)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Üdv itt, ahol az arányok, a részletek és a történeti közeg együtt adnak biztonságot – döntésekhez, pihenéshez, jelenléthez. – Ü...
229 000 000 HUF
2 573 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (73393499)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Árnyas 40 Villa Suites a budai hegyvidék egyik legexkluzívabb új fejlesztése: hat elegáns villaépület egy közel két hektáros...
269 900 000 HUF
3 291 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai ikerház hirdetés (47283368)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 2025-ben épült, exkluzív kivitelezésű ikerház egyik lakóegysége, ahol a két házrészt egy külön tároló választja el eg...
129 900 000 HUF
1 149 557 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (93449296)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest belvárosának egyik hangulatos v. kerületi sétálóutcájában, a Haris köz patinás épületében kínálok eladásra egy 57 nm-e...
125 000 000 HUF
2 192 982 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (74522772)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Leírás JÓ állapotú - panelprogramos - zöldre-néző PANORÁMA - szép, meleg OTTHON - konyha ABLAKOS - folyamatosan karbantartott...
59 900 000 HUF
1 109 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (26283265)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az eladó ingatlan az v. kerület frekventált részén a Szalay utcában található. 78 Nm-es, térelosztása remek, 2 tágas szoba, fél...
149 000 000 HUF
1 910 256 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (98434653)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szoms...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi ikerház hirdetés (43148954)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
2026. Júniusi átadással! ! ! ! Eladó egy remekül megépített, 86 nm-es nettó lakóterülettel rendelkező, tárolónál kapcsolatos ...
88 900 000 HUF
1 033 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (82493365)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
Vecsésen eladó kétgenerációs családi ház, akár 3 generáció részére! Az ingatlan 2000-ben épült, tégla szerkezetű, 10 cm hunga...
120 000 000 HUF
944 881 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (42233738)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, kétgenerációs családi ház a XVIII. kerület szemeretelepi részén Budapest XVIII. kerületének csendes, kertvárosi k...
126 000 000 HUF
642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunaharaszti környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal