Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29358 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 358 db
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43354997)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, praktikus elosztású, erkélyes lakás Budapest XX. kerületének közkedvelt részén, a Topánka utcában, Pesterzsébet városk...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi ikerház hirdetés (46362282)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
2026. Júniusi átadással! ! ! ! Eladó egy remekül megépített, 86 nm-es nettó lakóterülettel rendelkező, tárolónál kapcsolatos ik...
88 900 000 HUF
1 033 720 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (77346612)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
120 Nm-es üzlethelyiség a VIII. kerületben kiváló lokáció, számtalan vállalkozási lehetőség, bomba áron! Eladó Budapest VIII. k...
65 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi üzlethelyiség udvarban hirdetés (74295186)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Befektetők figyelmébe! Budapest IX. kerület frekventált részén eladó egy 300 m2-es, akár 11 szobás hostellé alakítható pincehe...
79 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (83984647)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 1150 m2
Szobaszám: 5
Délegyháza újépítésű, kertvárosi negyedében kínálok megvételre egy újszerű, 164 nm-es, nappali + 4 hálós, 3 fürdős, 1 külön Wc-...
129 000 000 HUF
786 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (53147294)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 257 m2
Szobaszám: 2
Felsőkispest Alakítsa saját ízlésére! 65 M²-es családi ház 257 m²-es telkenBudapest XIX. kerületének keresett, kertvárosias rés...
69 990 000 HUF
1 076 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (28469854)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tököl egyik legkedveltebb részén! Tököl nyugodt, kertvárosias környezetében kínálunk megvételre egy 85 nm-es,...
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (53425747)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1207 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Érd közkedvelt Parkvárosában, csendes, aszfaltozott utcában, távol a nagyforgalmú utaktól, mégis mindössze 2,...
93 500 000 HUF
1 154 320 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (36637451)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (44333554)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1207 m2
Szobaszám: 3
93 500 000 HUF
1 154 320 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (12277798)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest, xx. , Pesterzsébet nagyon jó közlekedésű, kertvárosias részén br. 63, Nettó 49 nm-es, másfél szobás, részben má...
56 900 000 HUF
1 161 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (53219798)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 60 nm-es, 2 szobás, erkélyes, magasföldszinti lakás, amely kiváló választás lehet mindazok számára, akik szeretnének ...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47297153)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladásra kínálok egy 2017-ben teljes körűen, belsőépítész bevonásával modernizált, fiatalos stílusban kialakított lakást Budape...
89 900 000 HUF
1 473 770 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (73443395)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 453 m2
Szobaszám: 3
Eladó modern, új építésű családi ház Budapest XVII. kerületében, a Naplás út közelében! Ingatlan:453 m²-es telken elhelyezked...
199 000 000 HUF
1 519 083 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (48474549)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szo...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (14797655)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 257 m2
Szobaszám: 2
Felsőkispest - Alakítsa saját ízlésére! 65 M²-es családi ház 257 m²-es telken Budapest XIX. kerületének keresett, kertvárosias...
66 500 000 HUF
1 023 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54883444)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó üzlethelység, mely lakhatásra is alkalmas a IX. kerületben! *** Eladásra kínálok Ferencváros külső részén egy 63 nm-e...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47491414)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, emeleti lakás ELADÓ! Budapest vii: kerületében, a Nagykörúton belül kínálok megvételre egy 93 nm-es, jó állapotú, 2...
109 900 000 HUF
1 181 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (84325498)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó a VI. kerület frekventált, de csendes részén, a Szondi utcában egy 88 nm-es, első emeleti, kiváló adottságokkal rendelkez...
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57231974)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Belvárosi lakás akár 3%-os Otthon Start hitelre is *** Budapest belvárosában, a 8. kerület közkedvelt részén eladó egy 52 n...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunaharaszti környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal