Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29360 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 360 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62791693)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési tégla lakás hirdetés (85583574)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nézze meg ezt a teljeskörűen felújított, napfényes ikerház felső szintjét, amely külön lépcsőfeljárattal és saját használatú ud...
74 900 000 HUF
985 526 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (62664313)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 263 m2
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: 4
Pestszentimrén eladóvá vált egy 896 négyzetméteres telken fekvő, 170 négyzetméter hasznos alapterületű családi ház. a teljes há...
125 000 000 HUF
475 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (39229694)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 480 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem! Eladó lakás plusz tetőtér! A beépíthető nettó hasznos -eladható- terület 480 nm, 2 szinten. A bruttó be...
230 000 000 HUF
479 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34573114)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy kis lakás nagy lehetőséggel a XIV. kerületben, közel az IKEA-hoz. Van az a lakás, amelyik nem tökéletes? De pont ezért le...
61 000 000 HUF
1 244 897 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (57443424)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
100 Nm-es saját kert az első emeleten – csepel KÖZPONTJÁBAN! Kizárólag nálunk! Csepel központi részén eladó egy újszerű, 77 n...
99 900 000 HUF
1 297 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (79593877)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy 111 m²-es, 3 szoba + nappali kialakítású, amerikai konyhás nappalival rendelkező lakás a XI. kerületi Kondorosi lakón...
179 000 000 HUF
1 612 612 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (22559774)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 3
Gyönyörű környezetben eladó családi ház a fák ölelésében! Keresett részen Érd Parkváros fa neves utcák egyikében található. Érd...
118 900 000 HUF
743 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi ikerház hirdetés (33643569)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 4
Eladó a Dunapart közelében Szigetcsépen egy minőségi anyagokból megépített, garázzsal és pincével rendelkező ingatlan. Saját ré...
139 900 000 HUF
874 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (79283536)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 5
Eladó energiatakarékos újépítésű ikerházfél Gyál központi részén saját kerttel és garázzsal! Gyálon, rendezett, belterületi kör...
126 990 000 HUF
926 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (21379374)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 696 m2
Szobaszám: 5
Eladó tágas családi ház Ócsa központi részében két generációnak és befektetésnek is ideális! Ócsa központi részében eladó egy 1...
89 900 000 HUF
478 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (44232733)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 85 m2
Szobaszám: 5
XX. kerület mediterrán stílusú ikerház! Itt megtalálja a helyét, itt otthonra lel. Budapest XX. kerület kedvelt részén Gubacsip...
129 900 000 HUF
1 299 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (94364574)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű önálló családi ház Ócsán! Ócsán kínálunk megvételre egy 99, 96 négyzetméteres, új építésű önálló családi házat...
94 900 000 HUF
958 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (38755342)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 258 m2
Telekterület: 1169 m2
Szobaszám: 4
Eladó befektetők vagy vállalkozók részére, egy Budapest XXIII. kerületében az újtelepi részen található nagy ház nagy telekkel....
129 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (34562953)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1418 m2
Szobaszám: 4
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 2 családi ház 1418nm-es telek részen! Az egyik ház 70 ...
99 900 000 HUF
908 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi családi ház hirdetés (27681895)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 838 m2
Szobaszám: 4
Új építésű önálló családi ház szigetcsépen most induló építkezés, rugalmas LEHETŐSÉGEKKEL! Szigetcsép családi házas lakóövezeté...
95 000 000 HUF
940 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (97483575)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 826 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető kertvárosi lehetőség RákoshegyenKeresed azt a házat, ami már ma otthon lehet és közben teret ad a terveidnek...
99 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (92455549)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 4
Halászteleken lévő ingatlan kínálok megvételre, amely 804nm-es összközműves telekre épült 2019-ben. a 94 nm-es ingatlan téglábó...
139 932 486 HUF
1 488 643 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (73745337)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozók FIGYELEM. Kivételes lehetőség Kispesten. Budapest 19. kerületében kínálok eladásra egy 190 nm-es családi házat, 350...
109 000 000 HUF
573 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi ikerház hirdetés (67555573)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
A település központjában, mégis csendes kis utcában kínálok megvételre egy 2025-ben készült minőségi kivitelezésű, kiváló elren...
92 990 000 HUF
1 056 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunaharaszti környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal