Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29343 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 343 db
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (55386465)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Papp László Sportaréna szomszédságában, csendes, ősfás mellékutcában, megvételre kínáljuk ezt a 46 nm-es, nappali+ plusz háló...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (41263539)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tisztelt érdeklődő! 2 Külön bejárattal rendelkező polgári, 3. emeleti, 124 négyzetméteres lakás az Üllői úton. Az Üllői úto...
99 990 000 HUF
806 370 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (29183841)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy kis lakás nagy lehetőséggel a XIV. kerületben, közel az IKEA-hoz. Van az a lakás, amelyik nem tökéletes - de pont ezért l...
61 000 000 HUF
1 244 897 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (13572727)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társashá...
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (54597269)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (83733379)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nappali + 3 hálószobás, gardróbos, modern gépesített konyhás, magasföldszinti, erkélyes társasház lakás saját parkolóhellyel eg...
89 000 000 HUF
1 534 482 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (51487757)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hársfa sétányon 2 szobás 55nm-es 8. emeleti frissen, teljesen felújított lakás, teljes beredezéssel eladó! a helyiségek tekinet...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (67364643)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Napfényes belső kétszintes téglából épült házrész remek közlekedés és infrastruktúrávalÁlmai otthonát keresi? Ne keressen továb...
64 900 000 HUF
705 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74447358)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Olyan lakást keresel, amibe tényleg csak beköltözni kell? Akkor nézd meg ezt a XIV. kerületi, Róna utcai garzont Törökőr részén...
54 992 275 HUF
1 666 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (49731929)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (83694798)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 3
Vecsés csendes, rendezett részén eladó családi ház nagy telekkel Vecsés nyugodt, rendezett környékén kínálok megvételre egy 95...
80 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (95892937)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 4
Halásztelek központi, mégis csendes részén eladó egy 182 nm-es, kétszintes, téglaépítésű családi ház! A házhoz egy 719 nm-es, ...
132 900 000 HUF
730 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (49399272)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 4
Halászteleken eladó 2019-ben épült ikerház! A 94 nm-es ingatlan téglából épült, telek mérete 804 nm, 15 cm-es külső -és födém ...
139 932 486 HUF
1 488 643 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (22492325)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 3
Szigetszentmiklóson igényes, Otthon Start hitelre alkalmas családi ház ELADÓ! Szigetszentmiklós Dunaparti részén, sürgősen ela...
135 900 000 HUF
957 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43985435)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó két szintes, utcafronti bejáratú lakás/iroda/műhely a VII. kerületben, közel a VárosligethezBudapest VII. kerületében, a ...
69 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (17937737)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 70 m2
Szobaszám: 4
Vecsés Felsőtelep legjobb részén eladó saját kerttel rendelkező társasházi lakás – ikerház jellegű kialakítással Vecsés egyik ...
115 900 000 HUF
1 194 845 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (27433964)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy 111 m²-es, 3 szoba + nappali kialakítású, amerikai konyhás nappalival rendelkező lakás a XI. kerületi Kondorosi lakón...
179 000 000 HUF
1 612 612 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (77159159)
66 napja a megveszLAK-on