Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29324 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 324 db
Eladó Tököli családi ház hirdetés (28157973)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 652 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Tököl kertvárosi részén 5 szobás dupla-komfortos, alápincézett családi ház eladó! A város frekventált részén, a sportpályához...
136 900 000 HUF
805 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72455975)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők FIGYELEM! Budapest belvárosában, a VIII. kerületben eladó egy földszinti, napfényes lakás, amely akár kétszeres ho...
44 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vecsési házrész hirdetés (46535727)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 296 m2
Szobaszám: 4
Privát kert, tágas teraszok, kiváló lokáció sorházi otthon Vecsés szívében Vecsés egyik legjobban ellátott, mégis nyugodt rész...
82 900 000 HUF
872 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (46269585)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kossuthfalván a Lázár Vilmos Általános Iskola mellől, rohamosan fejlődő házban lévő 42 nm-es lakás szokásjog alapján használt k...
39 990 000 HUF
952 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31432464)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 56 m²-es, 2 szobás, duplakomfortos, világos, frissen festett lakást, modern elrendezéssel, azonnal költözh...
63 900 000 HUF
1 141 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (84687845)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2
Vecsésen a Vasút állomás közelében kínálom megvételre ezt a 67 nm alapterülettel rendelkező családi házat a hozzá tartozó 500 n...
67 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (17992835)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 5
Kiváló lokáció mellett eladó ikerház a 19. kerületben! Kispest kertvárosi részén, a családi házas övezetében, kínálom Önnek a...
139 900 000 HUF
1 076 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (73473113)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kispest központjában, Budapest XIX. kerületében egy felújított, erkélyes, klímás lakás egy rendezett, 10 emeletes, liftes...
62 900 000 HUF
1 186 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (54944233)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületének nyugodt, csendes, családias részén eladó egy első emeleti, 35 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás téglaépít...
42 500 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (96723922)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hársfa sétányon 2 szobás 55nm-es 8. emeleti frissen, teljesen felújított lakás, teljes beredezéssel eladó! A helyiségek tekin...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (68375438)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest XIX. kerületében, Kispesten központjában, 10 emeletes szigetelt panelház, 6. emeletén, egy 53 nm-es, 1+2 félszob...
62 990 000 HUF
1 188 490 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (19944931)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Szigetszentmiklóson eladó egy egyszintes, 2021-ben épült önálló családi ház, külön bejáratú garzon lakrésszel, fedett autóbeáll...
95 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (52193343)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 3
3%-Os hitelre alkalmas, jó állapotú családi ház eladó Budapest XVIII. kerületében Budapest XVIII. kerületének csendes, jól megk...
99 000 000 HUF
990 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (47968348)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (31636346)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
62 990 000 HUF
1 188 490 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41777425)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés vagy első saját otthon a belváros szívében! Eladó a VIII. kerületben, a Népszínház utcában egy frissen felújí...
35 800 000 HUF
2 237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (46343474)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
650 Nm-es, belső 2 szintes üzlethelyiség. Jelenlegi kinézete a hírhedt Alcatraz börtön szigetet idézi, ahol megtalálhatóak a fo...
690 000 EUR
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (72324595)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csendes, felújított lakás saját tárolóval a Gellérthegyen Budapest i. kerületének kedvelt részén, a Gellérthegy utcában kínálu...
124 900 000 HUF
2 230 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52437395)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
38 600 000 HUF
2 031 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41343828)
78 napja a megveszLAK-on