Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29322 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 322 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (36657954)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy egy olyan otthonra bukkansz, amely tökéletesen illeszkedik minden korosztály életstílusához! Ez a 50 nm-es, 2...
115 000 000 HUF
2 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (29333332)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest, XVII. kerületének egyik legkedveltebb, modern és csendes kertvárosi részén, a Madárdomb anna házban eladó egy újszerű...
79 500 000 HUF
1 282 258 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (23978843)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
• Élete első otthonát keresi és szeretne egy nappali+hálószobás tégla lakást? ! • Nem szeretne bajlódni a felújítással csak a ...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (37471743)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó háromszobás, erkélyes, jó állapotú lakás a 17. kerületben. Az ingatlan egy 5 szintes, panelprogramban részt vett, rende...
81 990 000 HUF
1 093 200 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (25693551)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Üzlet és otthon egy helyen? – Különleges lehetőség a Gellérthegy utcában! Eladásra kínálunk egy 68 nm-es, utcai bejáratú, utc...
98 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (55984239)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 14. kerületében, Alsórákos szélén a Róna parknál eladó egy 54 nm-es, 2 szobás + 4 nm loggiás, NY-i tájolású, átalagos ...
66 850 000 HUF
1 193 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53757863)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív otthon önnek - városnézés mindenki MÁSNAK Történelmi polgári lakás Budapest v. kerületének patinás városrészében ahol...
220 000 000 HUF
2 075 471 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (36729888)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kivételes lehetőség befektetőknek és vállalkozóknak egyaránt! Budapest 11. kerületének dinamikusan fejlődő részén, közvetlenül ...
156 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (34266569)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes körűen felújított, földszinti tégla lakás Budapest x. kerületében, biztonságos, zárt lakópark jellegű környeze...
82 500 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73839375)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Cím: jó állapotú, hangulatos otthon zuglóban – intim terasz és kandalló a nyugalom SZIGETÉN! Keresi a békét és a harmóniát egy...
112 600 000 HUF
1 160 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93174449)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló állapotú kertvárosi otthon kiszuglóban – privát medence és két külön BEJÁRAT! Vágyik a családi házas élményre, de font...
168 300 000 HUF
1 390 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59165757)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt az exkluzív, kiváló állapotú, 100 nm-es lakást Budapest 06. kerületének csendes, mégis központi részén, amely i...
114 900 000 HUF
1 149 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (99523384)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapesten, a Belváros szívében kínálunk eladásra egy kiváló állapotú, nettó 60 négyzetméteres ingatlant, amely ideális választ...
287 784 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (66167349)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Belső VI. kerületben, a patinás belvárosi környezetben kínálunk eladásra egy 43 nm-es, teljeskörűen felújított, 2 szobás laká...
94 900 000 HUF
2 206 976 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (76351629)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 432 m2
Szobaszám: 5
Egy igazán különleges ingatlan várja új tulajdonosát Budapest 14. kerületének csendes, kiválóan megközelíthető részén, Alsóráko...
270 000 000 HUF
1 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (33534394)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 382 m2
Szobaszám: 3
Valósítsa meg azt amit elképzel. Zöld övezetben kiváló lehetőség egy 382nm telken. Besorolásának köszönhetően 35% beépíthető. Amennyiben felkeltettem érdeklődését kérem keressen bizalommal bármikor.
49 800 000 HUF
1 276 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36374226)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a remek lehetőséget Budapest szívében, Belső Erzsébetvárosban, ahol a városi élet pezsgése és a nyugalom harmon...
144 900 000 HUF
1 767 073 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (38733937)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség középkorúak számára, akik belvárosi lakást keresnek Budapest szívében! Ez a 31 nm-es, használt ingatlan a Bel...
47 000 000 HUF
1 516 129 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (99977969)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Képzeld el, hogy a főváros szívében, a dinamikus Újbudán találsz egy igazi ékszert, ami tökéletes választás fiatal felnőttek sz...
191 000 000 HUF
1 605 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37299648)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy megtaláltad álmaid első lakását, amely nemcsak otthonod lesz, hanem egy életstílus szimbóluma is! A kiváló á...
38 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunaharaszti környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal