Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29322 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 322 db
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (25338939)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
X. kerület Kőbánya Alsó Vasútállomástól séta távolságra eladó, egy lakható állapotú, 77 m3 -es, 4 szobás családi ház. Remek kö...
85 000 000 HUF
1 103 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (87473333)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetésnek kiadásra tökéletes választás! Saját részre is! KOSSUTHFALVÁN a 20. kerületben jó környezetben, rendezett, szige...
44 900 000 HUF
916 326 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (17446398)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó ház a XX. kerületben remek lehetőség saját otthon vagy befektetés CÉLJÁRA! Budapest XX. kerületében, a **Ma...
53 800 000 HUF
1 345 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (93267539)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 4
3%-Os hitelre alkalmas, jó állapotú családi ház eladó Budapest XVIII. kerületében Budapest XVIII. kerületének csendes, jól megk...
139 932 486 HUF
1 488 643 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (56497774)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház 10. kerület Óhegy TÖBB lehetőséget rejtő családi ház! ! Akár befektetésre IS! ! Eladásra kínálok egyedi ki...
170 000 000 HUF
971 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (45382733)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 321 m2
Szobaszám: 3
Zugló csendes, nyugodt részén, kertvárosias környezetben eladó egy 90 nm-es, frissen és teljes körűen felújított családi ház, 3...
117 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (78792152)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív városi rezidencia a Duna-parton, 77 nm saját kerttel és terasszal! Eladásra kínáljuk a DunaPest Rezidenciák egyik le...
89 900 000 HUF
977 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (23987783)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 571 m2
Szobaszám: 4
A 17. kerület csendes, nyugodt részén eladásra kínálok családiházat! 100 Nm, 105 000 000 Ft! ! ! Az ingatlan jó állapotú, ki...
105 000 000 HUF
1 039 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35362932)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú, polgári lakás a városliget szomszédságában erzsébetváros csendes RÉSZÉN! A Városliget közvetlen...
98 900 000 HUF
1 392 957 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (72353634)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, stílusos otthon a IX. kerület szívében Angyal utcában! Budapest 9. kerületében, az Angyal utcában, kiváló elhelyezke...
89 900 000 HUF
1 231 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (77833437)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 236 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Gyál kedvelt, Gyálligeti részén egy modern, újépítésű családi házat, amely korszerű műszaki tartalommal és át...
149 900 000 HUF
1 019 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53342268)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, világos, 99 nm-es lakás 3 m belmagassággal és két erkéllyel. Nagy ablakok, egész napos fény, liftes, rendezett ház. A ...
108 500 000 HUF
1 095 959 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (92498779)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség a belváros szívében, a Mozsár utca elején! Budapest 6 kerületben, Mozsár utca elején 3 emeletes polgári ház má...
90 900 000 HUF
1 540 677 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71375479)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Blaha Lujza tértől sétatávolságra keresi új tulajdonosát egy 30 nm-es duplex minilakás. A ingatlan re...
35 800 000 HUF
1 193 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55887433)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 8. kerületében, Blaha Lujza tértől sétatávolságra keresi új tulajdonosát egy 47 nm-es duplex lakás. A ingatlan renová...
41 800 000 HUF
889 361 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (77359653)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1
Teljes körűen felújított ikerház – két különálló lakás egy telken. 2025-Ben teljes körűen felújított ikerház, amely két, egye...
59 000 000 HUF
1 552 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41343722)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti, utcai nézetű 36 nm-es 1 szobás po...
43 600 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47573722)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti utcai nézetű 26 nm-es 1 szobás pol...
37 500 000 HUF
1 442 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84572483)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti 35 nm-es 1 szobás utcai nézetű pol...
42 600 000 HUF
1 217 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73676584)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nappali + 3 hálószobás, gardróbos, modern gépesített konyhás, magasföldszinti, erkélyes társasház lakás saját parkolóhellyel eg...
89 000 000 HUF
1 534 482 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunaharaszti környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal