Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29323 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 323 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77726541)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes adottságú klasszikus polgári lakás a VII. kerület szívében, a Zsinagóga közvetlen szomszédságában! Rövid áttekintés...
162 000 000 HUF
1 191 176 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46137772)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest belvárosában jó állapotú kedves hangulatú galériás garzon eladó. Befektetésnek vagy Egyetemistásoknak kiváló. A kö...
57 000 000 HUF
1 965 517 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (16977764)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítás alatt álló galériás garzon eladó a VI. kerületben, irodának is tökéletes! Székely Bertalan utca 28 m² + 13, 5 m² gal...
48 900 000 HUF
1 746 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (72344223)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Örök panorámás, teraszos lakás a Gellért-hegyen, az Orom utcában! Eladóvá vált egy 81 m²-es, 3 szobás lakás Budapest i. kerül...
229 000 000 HUF
2 827 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai tégla lakás hirdetés (26244793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern lakás Ócsa -Felsőbabád részén saját medencével és óriási kerttel! Eladó egy 78 m²-es, modern kialakítású lakás Ócsa eg...
104 900 000 HUF
1 344 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (66356515)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 7
Extra Sürgős Ajánlat! Csapj le a Jövő Otthonára Ócsán, Kihagyhatatlan Áron! Figyelem, Befektetők és Nagycsaládosok! Ez a kivét...
74 900 000 HUF
749 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (77844994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Zugló legkedveltebb részén, herminamezőn kínálunk megvételre egy 130 nm-es, belső kétszintes, 5 szobás, csendes, napfényes, 3. ...
130 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (36276483)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Nagypolgári lakás eladó, Belső-Ferencváros szívében, a IX. kerületben --- Scroll down for English version --- Belső-Ferencváros...
164 900 000 HUF
999 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49573734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
162 000 000 HUF
1 191 176 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (43773766)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Mázsa tér mellett, kilátással a Hargitai sétányra, egy 67 nm-es, 2+1 szobás lakás étkezővel, erkéllyel, lift nélküli panelház...
71 900 000 HUF
1 073 134 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (33957295)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Otthon és/vagy BEFEKTETÉS! Eladó Tusculanum és Újtelep határán egy alápincézett belső kétszintes 161 nm-es családi ház 771 nm...
98 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (59435434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló adottságokkal rendelkező, teljeskörűen felújított 63m2 lakás Budapest XI. kerületének csendes, mégis központi részén, ah...
99 900 000 HUF
1 585 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (58894138)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 4
Érd Vincellér városrészben, csendes, de mégis mindenhez közeli utcában, számos referenciával rendelkező, tőkeerős beruházó álta...
144 900 000 HUF
1 027 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (97538474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, galériás 2 szobás lakás eladó a 10. kerület csendes kertvárosi részén! Eladásra kínálok egy 35 m²-es, te...
48 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73782954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség a x. kerületben 3 szobás, földszinti panel lakás azonnali költözéssel! Eladó Budapest x. kerületében egy 3 sz...
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47783578)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó hamarosan költözhető, penthouse, újépítésű lakás Zugló Alsórákoson. A 2. emeleti lakás 51, 5 m2 alapterületű és kettő te...
109 900 000 HUF
1 221 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (45855527)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 613 m2
Szobaszám: 5
Napfényes otthon, csendes környéken, modern köntösben Rákoskerten! Ez a ház ideális lehet családoknak, összeköltözőknek és azok...
138 000 000 HUF
1 232 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (93349377)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 7
Kiváló lehetőség Budapest x. kerületében sokoldalúan hasznosítható, modern épület eladó! Budapest x. kerületének kedvelt, cse...
265 000 000 HUF
1 338 383 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (53433264)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
78 Nm-es világos otthon tágas terekkel, panorámás kertre néző erkéllyel – az Egressy tér közelében Elsősorban fiatal családokna...
110 000 000 HUF
1 410 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (67749336)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Árnyas kertben, csendes otthon az álma? Kitűnően felújított lakás eladó Zugló szívében! Zuglói lakóparkban 2001-ben, téglából...
119 000 000 HUF
1 565 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunaharaszti környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal