Eladó ingatlan Dunakanyar (3560 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 560 db
Eladó Zebegényi családi ház hirdetés (93185722)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 929 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Zebegény legszebb részén, mesés panorámával, idilli környezetben egy szép nyaralót. Örök panorámával, 950 m²...
98 000 000 HUF
1 960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (67353455)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 676 m2
Szobaszám: 4
Panorámás, medencés családi ház eladó Esztergom Búbánatvölgyben Ez a kivételes adottságokkal rendelkező, panorámás elhelyezked...
104 900 000 HUF
888 983 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pilismaróti családi ház hirdetés (57433974)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1860 m2
Szobaszám: 7
***Kétgenerációs álomotthon a Dunakanyarban! *** Eladásra kínálunk Pilismarót csendes, panorámás domboldalán egy 2015-ös építé...
248 000 000 HUF
1 240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (61925644)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 5
Kedves Otthon kereső! Alsó-Göd, csendes kertvárosi részén, új építésű, családi ház eladó! A csendes, kertvárosi részen épül...
184 900 000 HUF
933 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (93863935)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 672 m2
Szobaszám: 5
Kedves Otthonkereső! Új építésű, földszintes, dupla-komfortos, családi ház eladó Gödön! CÉGES építkezés, az aktuális kedvez...
149 900 000 HUF
1 218 699 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (37717243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 511 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, földszintes, dupla-komfortos, családi házak eladók Gödön! CÉGES építkezés, a 2024-től aktuális állami támogatások...
139 900 000 HUF
1 146 721 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (49443949)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 4
Kedves Otthonkereső! ! Új építésű, földszintes, dupla-komfortos, családi ház eladó Gödön! Göd, csendes utcájában, 850 nm-es...
149 900 000 HUF
1 228 688 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kismarosi családi ház hirdetés (57395585)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 376 m2
Szobaszám: 4
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Kismaros szívében, ahol a természet közelsége és a modern életvitel harmonikusan találk...
109 900 000 HUF
972 566 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci lakóövezeti telek hirdetés (14234544)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 610 m2
Szobaszám: n/a
Fedezze fel álmai otthonának helyét Vác csendes lakóövezetében! Eladó építési telek Vácon! -ÉPÍTKEZNÉL Vácon? Ez a telek ara...
30 900 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (43284371)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 8
Esztergom belterületén eladásra kínálok egy zártkerti ingatlant, mely 2 generáció számára is alkalmas. A családiház két utcáró...
212 257 800 HUF
606 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (46398213)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 676 m2
Szobaszám: 4
Panorámás, medencés családi ház eladó Esztergom BúbánatvölgybenEz a kivételes adottságokkal rendelkező, panorámás elhelyezkedés...
104 900 000 HUF
888 983 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (39384944)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Vác belvárosában kínálunk eladásra egy földszinti, 2 és fél szobás lakást garázzsal. Az ingatlan felújítandó, a konyha és a für...
58 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi kastély hirdetés (98314349)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 718 m2
Telekterület: 29198 m2
Szobaszám: 14
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Klasszikus kúria nagy birtokon – időtálló elegancia, ...
426 168 017 HUF
593 548 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb ipari ingatlan hirdetés (25897653)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 1200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Vácon 40%-os szerkezetkész épület. Az ingatlan előnye, hogy a határoló falakon kívül szabadon variálható a felhasználásn...
299 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (59312479)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 8
Eladó egy örökpanorámás, többgenerációs családi ház Esztergomban, a Dunakanyarban Eladásra kínálunk Esztergom belterületén, a ...
212 257 800 HUF
606 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (87483479)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exklúzív társasházi lakások a duna parthoz KÖZEL! VÁC hiánypótló építkezése NÁLUNK! Váci Duna-part közeli Társasház Projekt...
92 900 000 HUF
1 429 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (32664527)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
92 900 000 HUF
1 429 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (47564344)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
95 000 000 HUF
1 319 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (64364243)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
61 000 000 HUF
1 452 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (74356454)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 200 000 HUF
1 587 096 Ft / m2