Eladó ingatlan Dunakanyar (3560 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 560 db
Eladó Gödi tégla lakás hirdetés (37949345)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az 1930-as években épült villaépület egy hangulatos, gondozott 2200 nm-es saroktelken található. a telekre két székelykapun ker...
150 000 000 HUF
920 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (24338277)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Dunakeszi-Alagon! Alapterület: 116 m² Telek: 887 m², zölddel ültetett, szép kert Szintek: 2 belső szint + p...
128 900 000 HUF
1 111 206 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (65843263)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! Szentendrén kitűnő elhelyezkedéssel kétlakásos társasházban, HÉV-állomástól 10 percre, földszinti 131nm-es, ...
109 900 000 HUF
838 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunabogdányi egyéb telek hirdetés (97347479)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1435 m2
Szobaszám: n/a
Dunabogdányban hegyfelőli oldalon, könnyen megközelíthető külterületen kínálunk eladásra egy 1435 nm-es, művelési ágban bejeg...
21 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (73369178)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 6
LEÁNYFALUN a dunakanyar gyöngyszemében! •Elvehetetlen örökpanoráma •Rusztikus hangulat, harmónia a zöldövezettel •Tégla é...
140 000 000 HUF
958 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei üdülőövezeti telek hirdetés (75462473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2926 m2
Szobaszám: n/a
Szentendrén, Petyinán 2926nm-es, panorámás telek eladó! • Jó megközelíthetőség • 850 m távolságra a 11-es főúttól • Üh-1 öv...
25 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunabogdányi családi ház hirdetés (55462633)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1164 m2
Szobaszám: 5
Eladó, Kivételes Befektetési Lehetőség Dunabogdányban! Üzlet és otthon egy helyen! Családi ház 3 különálló lakással és üz...
74 900 000 HUF
340 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei üdülőövezeti telek hirdetés (15558473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Szentendrén, Pismány tetején, csendes zsákutcában egy 685 nm-es, üdülőövezeti telek, rajta egy 32nm-es, felújítandó vagy ...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (57347787)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Leányfalu – Dunaparti életérzés saját kishajó kikötővel! Eladó Leányfalun egy különleges adottságú, háromszintes, modern csal...
150 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui ikerház hirdetés (39328724)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 683 m2
Szobaszám: 4
Leányfalu zöldövezeti részén panorámás ikerházfél eladó! Ha nyugalomra és természetközeli életre vágyik, ez az ingatlan a tök...
77 900 000 HUF
585 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (48533745)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 490 m2
Telekterület: 1837 m2
Szobaszám: 9
Szentendrén impozáns, panorámás villa eladó! A kulcs nálam van, flexibilisen tudom mutatni a házat. Szentendre kedvelt rész...
224 900 000 HUF
458 979 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilismaróti telephely hirdetés (69873639)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 2300 m2
Telekterület: 4800 m2
Szobaszám: n/a
Dunakanyari fejlesztési lehetőség! A Dunakanyarban, Pilismaróton, központi helyen, a patak partján, a 11-es főútról nyíló, mi...
550 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (34347845)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: 4
Szentendre belvárosában 182, 71 nm-es, 1940-ben épült nagypolgári ingatlan eladó.  Nettó lakóterület: 111 nm. Telek mérete: ...
147 900 000 HUF
1 332 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (49226349)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
Szentendre Pismányban 190 nm-es családi ház eladó. Telek mérete: 719 nm. Terasz és erkély mérete: 30 nm. Az ingatlan lakó...
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (74533119)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (49993225)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 7
Szentendrén örök panorámás, 290 nm-es ikerházfél eladó. Telek mérete: 750 nm. Építés éve: 2025. A mai kornak és technológ...
359 000 000 HUF
1 237 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (82398892)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei egyéb telek hirdetés (53535487)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3010 m2
Szobaszám: n/a
Szentendrén 3010 nm -es külterületi telek eladó. A telek gépjárművel földúton megközelíthető. Jelenleg nincs körbekerítve. ...
15 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (49437424)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 2780 m2
Szobaszám: 7
Tahitótfaluban, a  hegy felőli oldalon 280nm-es épület együttes eladó. Telek mérete: 2780nm. Az ingatlan jelenleg három lak...
188 000 000 HUF
671 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi tégla lakás hirdetés (47963764)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Luxus és nyugalom: Kétszintes, 5 szobás penthouse Esztergom szomszédságában Eladásra kínálunk egy azonnal költözhető, 114 m²-e...
110 000 000 HUF
964 912 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való ingatlant a Dunakanyarban?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal