Eladó ingatlan Dunakanyar (3669 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 669 db
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (35429446)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 5
Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget, ha egy tágas, fényűző otthonra vágyik, mely a természet közelségével és a város adta k...
215 000 000 HUF
1 264 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (98349335)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 5
Szentendrén a Magas utca legtetején, eladó, egy elvehetetlen, csodálatos panorámával rendelkező, szerkezetkész, kétszintes ház....
69 000 000 HUF
492 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (62293363)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 8
Szentendrén, a kertvárosban, egy emelkedő telek felső területén elhelyezkedő, újépítésű ikerház szép panorámával, 2 nappali + 6...
110 000 000 HUF
392 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunabogdányi lakóövezeti telek hirdetés (33427723)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2034 m2
Szobaszám: n/a
Dunakanyar, csodás kilátás, sík építési telek akár ikerház építésére isA méltán kedvelt Dunabogdányban, csendes utcában eladó e...
58 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (99761743)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Szentendrén, Pismány aljában felújított, belső kétszintes sorházi lakás eladó akár üzleti célra is! Eladásra kínálunk egy tul...
135 000 000 HUF
1 184 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (71952385)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 919 m2
Szobaszám: 9
Esztergom belváros közelében, csendes zsákutcában eladó, sok lehetőséget rejtő családi ház, panorámával! Esztergom belvárosának...
149 900 000 HUF
416 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (26685834)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 9
Kiemelkedő befektetési lehetőség Esztergom egyik legkedveltebb részén, a Tesco környékén ( csak egyben eladó )Ritka lehetőség a...
180 000 000 HUF
952 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (75493359)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs, külön bejáratú otthon Szentendre Pismányhegyen saját ízlésre befejezhető emeleti lakássalSzentendre egyik közked...
148 000 000 HUF
948 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (24875494)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 7
**Dunakeszi prémium családi ház a Duna-part közelében 359, 9 millió Ft**Exkluzív élettér, ahol a modern technológia és a kifino...
349 900 000 HUF
1 029 117 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (89257575)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác belvárosában eladó egy 55 nm-es, földszinti, kétszobás lakás kiváló elhelyezkedéssel! Az ingatlan praktikus elosztású: két ...
52 500 000 HUF
954 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (93364626)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Vác belvárosában eladó egy 77 nm-es, magasföldszinti, háromszobás, amerikai konyhás nappalival rendelkező, jó elosztású lakás. ...
69 500 000 HUF
902 597 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei házrész hirdetés (35339697)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 160 m2
Szobaszám: 2
Szentendrén a vasúti villasor környékén eladó egy hév közeli HÁZRÉSZ! KÖRNYÉK: A háztól a HÉV-megálló mindössze 13 perc kény...
42 900 000 HUF
858 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (95296347)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szentendre belvárosában eladó egy i. emeleti belső kétszintes, frissen felújitott LAKÁS! KÖRNYÉK: Szentendre hangulatos belv...
94 900 000 HUF
1 186 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (47295595)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 5
Szentendrén pismány aljában eladó egy két generációs ikerház FÉL! KÖRNYÉK: Szentendre kedvelt részén, Pismány aljában helyez...
129 900 000 HUF
883 673 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (37451384)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 3
Családi ház sétatávolságra az omszki-tótól, a dunától és a pilisi ERDŐKTŐL! Budakalászon, az Omszki-tó egyik csendes, forgalo...
120 000 000 HUF
1 304 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (45745474)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác, Felső-TörökhegyIgényes, kertkapcsolatos, azonnal költözhető, bútorozott lakás, nyugodt, zöld környezetben. Eladásra kínálu...
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (27728777)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác egyik kedvelt részén eladó egy 58 nm-es, jó állapotú panel lakás. Világos, napfényes tereivel és praktikus elrendezésével...
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci sorház hirdetés (88957433)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 310 m2
Szobaszám: 4
Családi otthon Vác egyik legjobb részén nagy kerttel, nyugalommal, kiváló közlekedéssel! Eladó Vác Csendesrét lakóparkjának leg...
109 000 000 HUF
1 112 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (99759372)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác, Felső-Törökhegy – 48. 500. 000 Igényes, kertkapcsolatos, azonnal költözhető, bútorozott lakás nyugodt, zöld környezetben....
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (76738339)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való ingatlant a Dunakanyarban?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal