Eladó ingatlan Dunakanyar (3440 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 440 db
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (87854473)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 7
**Dunakeszi prémium családi ház a Duna-part közelében 359, 9 millió Ft**Exkluzív élettér, ahol a modern technológia és a kifino...
349 900 000 HUF
1 029 117 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (46854632)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon, kiváló elhelyezkedésű, erkélyes lakás eladó! Eladásra kínálunk Vácon egy 64 m²-es, 3. emeleti, 3 szobás, erkélyes lakást...
67 700 000 HUF
995 588 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (37497897)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 564 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 6
Eladó többgenerációs családi ház Dunakeszin lakhatásra és vállalkozásra egyaránt kiváló lehetőség! Dunakeszi egyik közkedvelt, ...
519 900 000 HUF
921 808 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (16927476)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs, külön bejáratú otthon Szentendre Pismányhegyen saját ízlésre befejezhető emeleti lakássalSzentendre egyik közked...
148 000 000 HUF
948 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (57389442)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
67 700 000 HUF
995 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (57854743)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
67 700 000 HUF
995 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (77774334)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 564 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 3
Eladó többgenerációs családi ház Dunakeszin. Az ingatlan lakhatásra és vállalkozásra egyaránt alkalmas! Dunakeszi egyik közkedv...
519 900 000 HUF
921 808 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (73773459)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 7
**Dunakeszi prémium családi ház a Duna-part közelében** Exkluzív élettér, ahol a modern technológia és a kifinomult kényelem ta...
349 900 000 HUF
1 029 117 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (73495454)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs, külön bejáratú otthon Szentendre Pismányhegyen saját ízlésre befejezhető emeleti lakással Szentendre egyik közke...
148 000 000 HUF
948 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (46838351)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos kis ház Esztergom belvárosában! Megvételre kínálok Esztergom központi részén egy 2002-ben épült, tégla szerke...
69 900 000 HUF
1 370 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi ikerház hirdetés (35749749)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 389 m2
Szobaszám: 3
Kiváló állapotú, garázsos ikerház eladó felsőgödön 200 méterre a DUNA-PARTTÓL! Felsőgöd egyik legkedveltebb, nyugodt részén k...
149 900 000 HUF
1 414 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (23823493)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó új építésű, akadálymentes lakás Vácon – kiváló befektetés! Ár (cégek részére): 39 millió Ft + áfa (nettó) Vác déli rész...
49 900 000 HUF
998 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (53231236)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Frissen felújított, alacsony rezsijű otthon eladó Dunakeszi legjobb részén! Eladó Dunakeszi legkeresettebb részén egy minden ...
119 900 000 HUF
1 199 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (66769972)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 160 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Tahitótfaluban, a Szigeten (nem hegyen, nem ártérben), központi elhelyezkedésű, mégis csendes utcában egy 72 m²-es, 1+2 f...
53 000 000 HUF
736 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (48126894)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szentendre egyik legkeresettebb részén, a Vasvári lakótelepen kínálok megvételre egy 76 nm-es, nappali plusz 3 szobás, világos,...
87 900 000 HUF
1 156 578 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi ikerház hirdetés (36285793)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Kérje video bemutatónkat emialben. Az ingtalan osp vel hitelezhető! Esztergom csendes, de mégis jól megközelíthető Kertváros ...
61 900 000 HUF
458 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei panel lakás hirdetés (11943939)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 55 m²-es, 2 szobás, teraszos lakást – Szentendre, Püspökmajor lakótelepen. Műszaki adatok és felszerelts...
63 900 000 HUF
1 161 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisoroszi családi ház hirdetés (14913511)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 255 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Kisorosziban, csendes utcában eladó egy 2004-ben, jó minőségben épült, karbantartott családi ház egy csodás kert közepén. a ház...
114 900 000 HUF
450 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (33494848)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs, külön bejáratú otthon Szentendre Pismány hegyen saját ízlésre befejezhető emeleti lakással. -------------------...
148 000 000 HUF
948 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (93767237)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted