Eladó ingatlan Dunakeszi környékén (33147 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 33 147 db
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (44296335)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1329 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Gödöllő belvárosában családi ház: hatalmas telek, kétgenerációs lehetőség, befektetői ÁLOM! Eladó egy 217, 7 nm-es (kb. 2X100 n...
152 000 000 HUF
760 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (43845574)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1121 m2
Szobaszám: 6
Kivételes lehetőség Fóton: hatalmas telek, kétgenerációs kialakításra is ideális családi ház eladó! Eladásra kínálunk egy 190 m...
137 000 000 HUF
721 052 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (44692986)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 5
Nagytarcsán sürgősen eladó egy 193 nm-es gyönyörű állapotban lévő ikerház fél, garantáltana Füzesliget legkedveltebb, legcsende...
169 900 000 HUF
880 310 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (73753434)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 325 m2
Telekterület: 966 m2
Szobaszám: 6
Nagytarcsa Modern családi ház 185m²+140m²/ 966 m² telken beépítésre készen álló tetőtér, télikert, borospince nagy terasz205 00...
205 000 000 HUF
630 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (87853943)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest X. kerületének Óhegy városrészen, teljes körűen felújított, belső kétszintes három szobás lakás eladó! 68 Nm nagyságú,...
54 999 000 HUF
1 279 046 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (72335316)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, napfényes otthon az Újhegyi lakótelepen! Eladásra kínálunk egy 68 m²-es, napfényes 3 szobás, erkélyes 9. em...
66 900 000 HUF
983 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (38395997)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Rózsadomb alsó lankáin, a Mecset utcában vált eladóvá ez a 83 m2-es, két és fél szobás, hátsó udvarra erkélyes első emeleti lak...
134 900 000 HUF
1 625 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (79458447)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség Újpesten: 39 nm-es lakás + 7, 5 nm-es saját tároló! Otthon Start Programra alkalmas Eladásra kínálunk egy teher...
54 500 000 HUF
1 397 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (61334293)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Három hálószobás, napfényes otthon a városliget szomszédságában! Csendes, kiváló LOKÁCIÓBudapest egyik legkedveltebb részén, a ...
94 000 000 HUF
1 446 153 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (27999944)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Városliget és a Damjanich utca közelében, a Murányi utcában kínálunk megvételre egy 81 m²-es, 2+1 szobás, 2. emeleti, nagy be...
92 900 000 HUF
1 146 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53732636)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított 1 szobás lakás a VII. kerületben, a Klauzál tér közelébenBudapest VII. kerületének kedvelt részén, a Klauzál t...
38 000 000 HUF
2 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45583452)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás a Klauzál tér mellett kiváló befektetés a VII. kerület szívében! Budapest XIII. kerületének egyik legnépszer...
31 800 000 HUF
1 870 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39453355)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy földszinti, belső kétszintes lakást rendezett társasházban. Az ingatlan délkeleti tájolásának köszönhetőe...
39 000 000 HUF
2 052 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44125385)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás naplemente, tágas tér marina part prémium ÉLETÉRZÉS! Ha egy világos, modern, azonnal költözhető otthont keresel a XII...
161 000 000 HUF
2 118 421 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (98447483)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rákosfalva kedvelt részén egy 46 nm-es, földszinti, két szobás, részben felújított és azonnal költözhető lakás ELADÓ! Az ingatl...
64 500 000 HUF
1 402 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (72726974)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újszerű, erkélyes lakás eladó a IV. kerületben 2 háló + nappali, alacsony rezsiBudapest IV. kerületében, rendezett, 2024-ben ép...
93 500 000 HUF
1 460 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (49877137)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
64 500 000 HUF
1 402 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (37733657)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1561 m2
Szobaszám: 5
Kétgenerációs, örökpanorámás családi ház eladó Őrbottyán egyik legszebb részén! Kivételes lehetőség azok számára, akik tágas,...
107 900 000 HUF
744 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (47673677)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1561 m2
Szobaszám: 5
Kétgenerációs, örökpanorámás családi ház eladó Őrbottyán egyik legszebb részén! Kivételes lehetőség nagycsaládosoknak vagy öss...
107 900 000 HUF
744 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (36764313)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó utcai bejáratú üzlethelyiség Budapest x. kerületében! Kiváló lehetőség! Budapest x. kerület, Csajkovszkij park közelébe...
64 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal