Eladó ingatlan Dunakeszi környékén (33096 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 33 096 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43474393)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újlipótvárosban, modern társasházban eladó egy frissen felújított, prémium minőségű lakás. A lakás teljes körű megújuláson es...
149 900 000 HUF
1 946 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44436982)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
V. , Gerlóczy utca - közepes állapotú - ERKÉLYES! V. kerületben a gerlóczy utcában eladó egy 128 nm-es közepes állapotú 1. em...
219 900 000 HUF
1 717 968 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (42273334)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alakítsd a saját otthonoddá Zugló zöldövezeti részén a Rákos-patak közelében! Budapest 14. kerületében, a Rákos-patak közelébe...
61 900 000 HUF
1 345 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (39348246)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó lakás kiváló elhelyezkedéssel a 14. kerületben, a Rákos-patak közelébenEladásra kínálunk Budapest 14. kerületének k...
61 900 000 HUF
1 345 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75727764)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Felújított 2 szobás lakás Újlipótvárosban – liftes házban Budapest XIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, Újlipótvárosb...
59 999 000 HUF
1 714 257 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37737389)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
59 999 000 HUF
1 714 257 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (72298357)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest III. kerületében, Kaszásdűlőn, kiváló elrendezésű, 73 nm-es, nappali + 2 hálós lakás eladó! Óbuda közkedvelt részén,...
96 900 000 HUF
1 327 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (84237951)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
96 900 000 HUF
1 327 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94394933)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Világörökségi Befektetés Eladó egy 126 m²-es, első emeleti, felújítandó presztízsingatlan az Andrássy úton. Az ingatlan egy g...
269 000 000 HUF
2 134 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (94949397)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
61 900 000 HUF
1 345 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (27578325)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói másfél szobás lakás a Pétervárad utcában zöldre néző ablakokkalEladó egy 47 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás a XIV. k...
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33374742)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a VII. kerület egyik legkedveltebb sétálóutcájában, Belső-Erzsébetváros pezsgő hangulatú részén, a Kazinczy utcában egy 3...
58 990 000 HUF
1 787 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93712533)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Erkélyes, sarok, napfényes, 177 nm-es! ! Budapest belvárosában nagypolgári lakás! Figyelem! Az első kép látványterv / reklámké...
172 200 000 HUF
972 881 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97235795)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok egy 4. emeleten található, kiváló elrendezésű lakást, amely ideális választás lehet mind saját otthonnak, mi...
74 900 000 HUF
1 702 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88289294)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári saroklakás T! ! A József körútonKözepes állapotú, némi felújítást igénylő, magas emeleti ingatlan, pár lépésre a C...
125 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (19252267)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pesti garzon ősfás kertben (eng below)Az ingatlan jellemzői:- 25 m² teljes használható lakótér:- 19m² a tulajdoni lapon- 3, 5 m...
41 900 000 HUF
1 676 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49579346)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 27 négyzetméteres 4. emeleti lakást, ! ! A Corvin Negyedben. a lakás korszerű, csúsztatott zsalus technológiával kés...
49 900 000 HUF
1 848 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (83736928)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1561 m2
Szobaszám: 5
Kétgenerációs, de egybe is nyitható, örökpanorámás családi ház eladó Őrbottyán egyik legszebb részén! Kivételes lehetőség azok ...
107 900 000 HUF
744 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (84439648)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 356 m2
Telekterület: 3784 m2
Szobaszám: 9+ 1 fél
Eladó gödöllőn 356 nm-es, több lehetőséget rejtő ingatlan 3784 nm-es TELKEN Gödöllő egyik nyugodt, mégis jól megközelíthető ré...
169 000 000 HUF
474 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (51425788)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Frissen felújított, luxus minőségű otthon újlipótvárosban, azonnal KÖLTÖZHETŐ Újlipótváros egyik legkedveltebb utcájában, egy ...
149 900 000 HUF
1 946 753 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal