Eladó ingatlan Dunakeszi környékén (33097 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 33 097 db
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (54711723)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Prémium ikerház eladó – modern, panorámás, azonnal KÖLTÖZHETŐ! Eladásra kínálunk egy exkluzív kivitelezésű, modern megjelenés...
324 900 000 HUF
2 195 270 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (55363177)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Eladó prémium családi ház örök panorámával – kulcsra kész ÁLLAPOTBAN! Eladásra kínálunk egy exkluzív, modern megjelenésű, 185...
424 900 000 HUF
2 296 756 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (87672735)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 9
XVI. kerületben, Rákosszentmihály csendes mellékutcájában eladó egy 315 m²-es, háromszintes családi ház 547 m²-es telken. Az in...
149 900 000 HUF
475 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (33446377)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1122 m2
Szobaszám: 4
Eladó oldalhatárra épített családi ház Rákosszentmihályon – nagy telekkel, 17 méteres utcafronttal rendelkezik. Budapest XVI....
119 900 000 HUF
1 199 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (36334247)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 292 m2
Telekterület: 492 m2
Szobaszám: 5
Panorámás wellness otthon a II. KERÜLETBENAmikor az otthon nem funkció, hanem életminőség. Budapest II. kerületének egyik legér...
279 000 000 HUF
955 479 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (85539327)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy jó állapotú 57 nm-es, 1+2 félszobás, franciaerkélyes lakás! A lakás az 1. emeleten ...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (42474579)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Újszerű, 65 nm-es téglalakás terasszal eladó! Eladásra kínálunk Óbudán egy 1. emeleti, 65 nm alapterületű, újszerű állapotú t...
129 900 000 HUF
1 998 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (53796393)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
🌳 Újpest egyik legjobb részén – erkélyes, felújított lakás a Semsey park mellett! 🏡 A Semsey Aladár park közve...
69 900 000 HUF
1 294 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (83426857)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Óbudán egy újépítésű, modern kialakítású, Penthouse lakás, amely egy 4 emeletes, liftes társasház legfelső szintjén helye...
320 000 000 HUF
2 176 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (44464235)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kisvácon eladó egy 66 nm-es, magasföldszinti, 3 szobás lakás, amely ideális választás lehet családoknak vagy befektetőknek egya...
64 900 000 HUF
983 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34794473)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Modern, nagy teraszos lakás a belső VII. kerületben Tökéletes ingatlan a belváros szerelmeseinek, a régebbi épületekkel járó pr...
169 000 000 HUF
1 836 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (36739333)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag Irodánk kínálatában! Eladó a XII. kerületben, a Kléh István és Kiss János altábornagy utca sarkán, egy jó állapotú ...
112 000 000 HUF
1 696 969 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33342339)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 48 m²-es, 2 szobás lakás Budapest VI. kerületében, a Vörösmarty utcában. Az ingatlan egy szép állapotú, rendezett tár...
54 900 000 HUF
1 143 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54433595)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ez a lakás kiváló lehetőség mind saját otthonnak, mind befektetési célra a belváros közelében. A Mozsár utcában kínálunk megv...
84 900 000 HUF
1 664 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31114374)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Corvin sétány - értékmegőrző lokáció Valóban kivételes lehetőség Budapest központjában, mert nem sok kerül piacra. Tökéletes b...
105 492 642 HUF
2 028 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (57244338)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1877 m2
Szobaszám: 4
Veresegyház központi részén eladó, teljesen felújított családi ház nagy telekkel! Veresegyház szívében, mégis csendes környez...
139 900 000 HUF
1 119 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92374657)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 105 m²-es, földszinti, kiváló elrendezésű saroklakás. Három tágas, utcai szoba, konyha-étkező, fürdő, külön wc és kam...
89 000 000 HUF
847 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (88331886)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói másfél szobás lakás a Pétervárad utcában zöldre néző ablakokkal Eladó egy 47 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás a XIV. ...
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (48594756)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi, sokoldalúan hasznosítható ingatlan a Lónyay utcában, a IX. kerület belső részén. a Lónyay utca a Ferencváros egyik l...
119 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (67363362)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elegáns nagypolgári életérzés az Opera szomszédságában – felújított lakás a belváros szívében Budapest 6. kerületében, a Magya...
126 500 000 HUF
1 976 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal