Eladó ingatlan Dunakeszi környékén (32366 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 32 366 db
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (23343948)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Vár lábánál örök panorámás, napfényes nagypolgári lakás eladó! Eladó az Attila úton, egy szép, patinás, rendezett ház félemel...
129 900 000 HUF
1 273 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53239576)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerület szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 26nm-es ingatlan Bud...
49 900 000 HUF
1 919 230 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17837656)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium életérzés a marina parton - exkluzív, csendes 4 szobás otthon a cserhalom UTCÁBAN. A Marina part egyik legújabb, 2024...
235 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (35299549)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó luxuslakás az v. kerületben, a Belváros szívében! A Váci utca szomszédságában kínáljuk megvételre ezt a 92 m2-es, nappal...
225 000 000 HUF
2 445 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69343743)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó világos, 4 szobás, egyedileg kialakított lakás a Marina parton Budapest 13. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Ma...
250 500 000 HUF
2 879 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (32543734)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Eladó panorámás lakások, saját kerttel, Budapest III. kerületének kiemelt részén, Ürömhegyen *** Megvételre kínálok egy 8 ...
136 900 000 HUF
1 901 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (96957388)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
129 900 000 HUF
1 273 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (58234245)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Papp László Sportaréna szomszédságában, csendes, ősfás mellékutcában, megvételre kínáljuk ezt a 46 nm-es, nappali+ plusz háló...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (14274647)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ne keressen tovább, ide csak költözni kell! ! ! ! Megtalálta a tökéletes otthont Zugló egyik legkedveltebb részén! Eladó liftes...
79 900 000 HUF
1 268 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23533382)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest 13. kerületének közkedvelt részén (Újlipótváros), a Tisza utcában egy jó állapotú társasház 2 emeletén egy csend...
75 000 000 HUF
1 785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89637682)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Keresi a pezsgő városi élet közelségét, de fontos a megfizethető otthon? Ne keressen tovább! Otthonstart kompatibilis lakás el...
66 900 000 HUF
1 365 306 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (76574283)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***II. kerület, Kolosy tér környékén hall + 3 szobás, erkélyes, dunai panorámás lakás autóbeállóval eladó! *** A 79 nm-es laká...
119 900 000 HUF
1 517 721 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43192275)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerület szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 71nm-es 3 lakásból á...
139 900 000 HUF
1 970 422 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (79777491)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XII. kerületének egyik kiemelt részén, a Hegyvidék Bevásárlóközpont közelében vált elérhetővé ez az újszerű, kiváló ál...
217 000 000 HUF
2 932 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32438748)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári életérzés budán! a II. kerületben, a hangulatos Keleti Károly utcában kínálok megvételre egy 133nm-es, 3 szobás, na...
229 000 000 HUF
1 477 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35779466)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, exkluzív lakás eladó Erzsébetvárosban! Eladó egy 93 nm-es, teljeskörűen és igényesen felújított lakás egy szép, liftes ...
190 000 000 HUF
2 043 010 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93239653)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Exkluzív INGATLAN! *** ***Kiváló befektetés! *** Budapest szívében, egy jó állapotú, liftes ház 1. emeletén kínálok eladás...
125 000 000 HUF
1 602 564 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi raktár hirdetés (52354965)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó raktárhelyiség a Corvin-negyedben! A VIII. kerület frekventált részén, a Corvin Pláza és a sétány közvetlen közelében k...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (98355339)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó nappali + 3 szobás, modern lakás a város szívében! - Ráday 42 Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. Szám alatt kíná...
265 000 000 HUF
2 572 815 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (74897948)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Azonnal hasznosítható, felújított üzlethelyiség eladó, XIII. kerület, UTCAFRONT! Budapest XIII. kerületének frekventált részé...
69 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunakeszi környékén?