Eladó ingatlan Dunakeszi környékén (32332 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 32 332 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (36643126)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belgrád rakparton 64 m2 stílusos lakás, felújított és fényűzően berendezett, kiváló minőségű anyagokkal. Az ingatlan a 2. emele...
128 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (35449654)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapesten, a XIV. kerületben, Zugló gyorsan fejlődő részén a Gizella utca és az Eleonóra utca találkozásánál eladó igazán hang...
93 400 000 HUF
1 373 529 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentendrei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (48444353)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Szentendrén eladó egy panorámás, tágas, egyedi belső kétszintes, bruttó 128 nm-es, 5 szobás, 3. emeleti lakás. Az 1. Szinten na...
93 000 000 HUF
726 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (21279589)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: + 4 fél
Eladásra kínálunk Pest megyében, Szentendrén egy új építésű 140 nm-es, családi házat. Becsült készültségi fok 30-35%. a ház 202...
69 000 000 HUF
492 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (26975263)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Szentendrén eladó egy panorámás, tágas, egyedi belső kétszintes, bruttó 128 nm-es, 5 szobás, 3. emeleti lakás. Az 1. Szinten ...
93 000 000 HUF
726 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (44347764)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, önálló családi ház eladó Szentendrén, Pismány csendes részén. Telek mérete: 1076 nm. Ház nettó alapterülete 178...
209 900 000 HUF
1 179 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (35778349)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
Szentendre Pismányban 190 nm-es családi ház eladó. Telek mérete: 719 nm. Terasz és erkély mérete: 30 nm. Az ingatlan lakó...
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentkereszti hétvégi ház hirdetés (34714452)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 2
Dobogókőn csendes, erdei környezetben eladó egy 2022-ben teljes körűen felújított, jelenleg is üzemelő vendégház. A 840 m²-es...
120 000 000 HUF
2 105 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (59732937)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos lakás Zugló közkedvelt részén! Zugló egyik kedvelt, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 3. emeleti, franc...
59 900 000 HUF
1 576 315 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (12555378)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületében csendes utcában, egy 22 nm-es 1. emeleti galériás garzon lakás. A lakás egy galériás szobából, ...
29 990 000 HUF
1 363 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (45331324)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest III. kerület Óbudán az Árpád hídhoz közel a Raktár utcában 10 emeletes panelépület 6. emeletén 3 szobás körpanorámás l...
75 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24424734)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest VII. kerületében, a Klauzál téren egy 39 nm-es, jó állapotú, 4. emeleti polgári lakás, amely egy 1920-ban épült,...
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47536336)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
**Eladó egy kiváló állapotú, teljes körűen felújított lakás Budapest VII. kerületében, a Klauzál tér közelében, egy 1920-ban ép...
61 000 000 HUF
1 564 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (26572428)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Rendkívül kedvező ár! Eladó 63 nm-es, felújítandó, de kiváló adottságú téglalakás a Váci úton – remek lokáció, rengeteg lehető...
56 000 000 HUF
888 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (19792454)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Világos, csendes, azonnal költözhető lakás Újpest szívében – parkra néző, kiváló elhelyezkedéssel! IV. kerület közkedvelt rés...
73 000 000 HUF
1 237 288 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33543475)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elegáns, felújított nagypolgári lakás az Operánál tér, életérzés, presztízsA VI. kerület szívében, az Operától pár lépésre kíná...
126 500 000 HUF
1 976 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (42667264)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Keres egy stabil, azonnal jövedelmező befektetést Budapest belvárosának egyik legdinamikusabb gasztronómiai sétálóutcájában? a ...
230 000 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (34935494)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás lakás a Gellért-hegy tetején - ritka lehetőség Budapest felettBudapest egyik legexkluzívabb és legkeresettebb részén,...
350 000 000 HUF
3 431 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (24577939)