Eladó ingatlan Dunakeszi környékén (32333 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 32 333 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93563647)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2026 Év végén költözhető lakásokat kínálunk eladásra Budapest egyik legkedveltebb, ár/érték arányban legkiválóbb környéken, a 8...
60 396 150 HUF
1 632 328 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (21448338)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***A XII. kerület egyik kiemelt részén, a hegyvidék bevásárlóközpont közelében újszerű, kiváló állapotú földszinti, kertkapcsol...
217 000 000 HUF
2 932 432 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (45843535)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Hangulatos, galériás lakás a XII. kerület szívében eladó! *** Eladásra kínálunk egy 31 nm-es, 3. emeleti, világos és baráts...
59 000 000 HUF
1 903 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54444734)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületének Külső Terézváros városrészében, a Ferdinánd-híd szomszédságában, eladó egy 54 m2 -es, kétszobás, másod...
84 900 000 HUF
1 572 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23369424)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületében, a Fűvészkert szomszédságában, eladó egy 30 m2-es, egyszobás, igen jó állapotú, földszinti lakás. a ...
51 500 000 HUF
1 716 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (92457829)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5+ 4 fél
Budapest III. kerületének Csillaghegy városrészében eladó egy 162 nm-es, 5+2 szobás ház, melyben két önálló lakrész került kial...
209 900 000 HUF
1 134 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33188746)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületének Terézváros városrészében, a Desseffy utca szomszédságában, eladó egy 2. emeleti, 94 m2-es, kétszobás, ...
158 000 000 HUF
1 680 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (56636795)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon a város szélén! A Duna közelségében eladó egy gyönyörű kétszobás lakás. a város zajától távol, erdőnek tűnő zöld park k...
82 900 000 HUF
1 564 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (72255832)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 9. kerületében, a Ferenc körúton kínálok megvételre egy 84 nm-es, 3 szobás, csendes, felújítandó lakást! Az ingatlan ...
89 900 000 HUF
1 070 238 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (78463243)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 2 szobás panel lakás! III. Békásmegyer hegy felőli részének egyik legjobb részén, a Csobánka tér közelében, normáli...
61 900 000 HUF
1 213 725 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43199824)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, emeleti lakás ELADÓ! Budapest vii: kerületében, a Nagykörúton belül kínálok megvételre egy 93 nm-es, jó állapotú, 2...
109 900 000 HUF
1 181 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (31548683)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes kis lakás a Belvárosban! Budapest V. kerületében, a belváros egyik legkedveltebb részén kínálok megvételre egy 28 nm-e...
59 900 000 HUF
2 218 518 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (34364184)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű ikerház eladó Nagytarcsa Felsőrét lakóparkban. Azonnal költözhető, modern és világos ikerház eladó Nagytarcsa kedvelt...
130 700 000 HUF
1 107 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89754743)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XIII. kerületben egy második emeleti, 45 nm-es, amerikai konyhás nappalival, plusz egy hálószobával rendelkező 2015 évb...
84 000 000 HUF
1 866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (23741623)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 2088 m2
Szobaszám: 3
Intim ház hatalmas telekkel Őrbottyánban 2088 nm-es telekkel! Erdő melletti, tágas családi otthon 4 állásos garázzsal (2 a ház...
175 000 000 HUF
853 658 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi ikerház hirdetés (87962594)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 235 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 4
Otthon a park mellett alsógöd egyik legkellemesebb RÉSZÉN! Ha olyan otthont keres, ahol csendes, zöld környezetben élhet, mégis...
129 500 000 HUF
551 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (88315454)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínáljuk ezt a 60nm-es, erkélyes, panorámás lakást 12. kerület egyik legjobb utcájában, Margaréta utcában! 4. emelet ...
114 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (48753677)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
****Hangulatos 2+1 szoba hallos lakás dupla ERKÉLLYEL**** Budapest 14. kerületében, Zugló gyorsan fejlődő részén a Gizella utca...
93 400 000 HUF
1 373 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (21682486)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonos, tágas lakás angyalföld csendes részén ideális otthon vagy BEFEKTETÉS Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, An...
85 900 000 HUF
1 481 034 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (78726332)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 3223 m2
Szobaszám: 3
Eladó minőségi családi ház nagy telekkel Őrbottyán csendes részén befektetési lehetőséggel! Őrbottyán nyugodt, kertvárosi körn...
139 900 000 HUF
1 067 938 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal