Eladó ingatlan Dunakeszi környékén (32337 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 32 337 db
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (49244371)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, azonnal költözhető lakás Zugló kedvelt, zöldövezeti részén Megvételre kínálunk Budapest XIV. kerületében egy teljes kör...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári ikerház hirdetés (35294823)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4
Örökpanorámás, modern ikerház eladó solymáron - tágas otthon családoknak! ! ! Eladó egy prémium kategóriás, minimál stílusú, ...
165 000 000 HUF
964 912 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Solymári ikerház hirdetés (59947726)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 199 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4
Örökpanorámás, modern ikerház eladó solymáron! a pilisre néző luxus OTTHON! Eladó egy különleges, minimál stílusú, okosotthon...
165 000 000 HUF
829 145 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (32938389)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó luxuslakás az v. kerületben, a Belváros szívében! A Váci utca szomszédságában kínáljuk megvételre ezt a 92 m? -Es, nappa...
225 000 000 HUF
2 445 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95325115)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó luxuslakás az Andrássy úton, a Kodály körönd szomszédságában. Budapest egyik legpatinásabb részén, az Andrássy út elegán...
79 900 000 HUF
2 282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyedi garázs hirdetés (48327461)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
2004-Ben épült kifejezetten parkolóháznak az épület, így rendkívül könnyen parkolható az összes beálló. a gépkocsibeálló a föld...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (73259334)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, erkélyes lakás a II. kerület szívében – Retek utcában Budapest II. kerületének egyik kedvelt, kiváló infrast...
122 300 000 HUF
1 698 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37154449)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Óbudán eladásra kínálunk egy 10 emeletes társasház 7. emeletén lévő 48 nm-es 2 szobás loggias lakást. A lakásról: A lakásban...
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (37269623)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Vác-Deákváron, kertvárosi környezetben. Vác közkedvelt, csendes részén, Deákváron kínálunk megvételre egy k...
115 000 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (84577382)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Parkra néző, világos 1+1 félszobás lakás eladó a Nyírpalota úton! Eladásra kínálunk egy 35 m²-es, kiváló elosztású, világos l...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (73734136)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladóvá vált egy 27nm-es, 1 szobás, feéújított állapotú, fényes lakás Újpesten, csendes, zöldövezeti környéken.  A környék kiv...
48 900 000 HUF
1 811 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (43573226)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vác belvárosában eladó egy 33 nm-es, közös udvaros lakás, amely ideális választás lehet akár első lakásnak, akár befektetésnek....
32 000 000 HUF
969 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (73333446)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
XV. kerületben: kertvárosi környezetben, új építésű, 78 m2, amerikai konyhás nappalis, 3 hálószobás, i. emeleti, belső kertre n...
120 000 000 HUF
1 538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi családi ház hirdetés (51836744)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 5
Angyalföld családias, parkos szegletében, található ez a jó elosztású felújított ingatlan. 127Nm-es, az alsó szinten van a nap...
179 000 000 HUF
1 409 448 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (43977856)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Örökpanoráma és nyugalom a Hegyalja úton – Felújított, alacsony rezsijű otthon eladó! Szeretne a város felett ébredni egy olya...
99 900 000 HUF
1 884 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54654343)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
IX. kerület illusztris környezetében, airbnb engedéllyel rendelkező, bútorozott, azonnal költözhető lakást kínálok ELADÁSRA! ...
86 900 000 HUF
1 975 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (99278669)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 69 nm - es, téglaépítésű lakás Budapesten az Üllői úton, városi környezetben. A lakás rendezett, jó állapotban lévő...
84 500 000 HUF
1 224 637 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (57373997)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XIV. kerületben, Zugló kedvelt kertvárosában, parkosított környezetben, csendes mellékutcában, az Egressy tér közelében, 5 perc...
76 500 000 HUF
1 275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (96222485)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest III. kerületében egy 65 m²-es, 3 szobás lakás, rendezett, kulturált lépcsőházban. Az ingatlan a 2. emeleten ta...
72 000 000 HUF
1 107 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári lakóövezeti telek hirdetés (46794696)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek a nyugalom szigetén Pilisvörösvár legújabb LAKÓÖVEZETÉBEN! Szeretne egy igazán csendes, békés helyen építkezni, t...
58 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal