Eladó ingatlan Dunakeszi környékén (32670 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 32 670 db
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (22543728)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó világos, jó állapotú lakás az Örs vezér tere közelében! A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas! Budapest x. kerü...
79 900 000 HUF
1 175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (73377976)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 902 m2
Szobaszám: 6
Alsógöd kertvárosi részén, csendes környéken kínálunk eladásra egy tágas, családi házat. Az ingatlan 1994-ben épült téglából ...
199 000 000 HUF
995 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti ikerház hirdetés (55823955)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Fót, Öregfalu részén egy új építésű, 121 nm-es, kertkapcsolatos ikerházat. Az ingatlan elrendezése kiváló: ...
121 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (43651482)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 476 m2
Szobaszám: 4
124 300 000 HUF
1 027 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (97833375)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Fót Kisalagon, 155 nm-es jó állapotú családi házat 700 nm-es telken, amely ideális nagyobb családok vagy több...
104 900 000 HUF
676 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (88743449)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Andrássy úton az Opera mellett eladó egy 20 m²-es, emeleti, 1 szobás + galériás, felújított lakás. Kis mérete ellenére kiv...
69 900 000 HUF
3 495 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (43673498)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 4
Fótújfalun kínálunk megvételre egy 2026-ban épülő, egyszintes, nettó 127 nm alapterületű, plusz 15, 8 nm terasszal rendelkező, ...
149 900 000 HUF
1 180 314 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi sorház hirdetés (64476438)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 5
A xv. kerületben: csendes kertvárosi környezetben, 120 m2, belső 2 szintes, 5 szobás, jó állapotú sorház, 2 erkéllyel (30 m2), ...
109 000 000 HUF
908 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői tégla lakás hirdetés (43756674)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Malomdűlő Társasházi Lakások – Panorámás lakások a fenyőligetben. Ébredjen a természet ölelésében, karnyújtásnyira a fővárost...
139 900 000 HUF
1 457 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni ikerház hirdetés (96387651)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 3
Őrbottyán csendes utcájában, saroktelken eladó igényes ikerházfél! Eladásra kínálunk Őrbottyán nyugodt, családbarát részén eg...
95 000 000 HUF
887 850 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi családi ház hirdetés (39534242)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű, hőszivattyús családi ház nagy telekkel Csörögön! Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, újépítésű, önál...
95 500 000 HUF
994 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi családi ház hirdetés (43332939)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
95 500 000 HUF
1 005 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (24317533)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budai panoráma, tágas terek és egy ritka, belső kétszintes kialakítás a XII. kerület egyik legjobb részén. -- Please scroll d...
275 000 000 HUF
2 037 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (52422444)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületének egyik legjobb részén, a Csengery utcában, eladó egy kitűnő esztétika és műszaki állapotú, földszinti, ...
108 900 000 HUF
1 533 802 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44433884)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a felújított, 38 m²-es, téglaépítésű lakást Budapest belvárosában, a Bethlen Gábor utcában! A lakás a 3. emele...
65 000 000 HUF
1 710 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44756511)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak a mi irodánk kínálatában elérhető ajánlat - Azonnal birtokba vehető lakás! Budapest VIII. kerület, Palotanegyedben egy k...
48 900 000 HUF
2 037 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (54869962)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Olyan otthont kínálunk, amelyet nem beruházó épített eladásra, hanem két tulajdonos a saját családja számára álmodott meg - min...
148 900 000 HUF
1 240 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (23844734)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 325 m2
Telekterület: 2234 m2
Szobaszám: 5
Gödöllői rezidencia: exkluzív családi birtok a városközpontban – akár két telekké is OSZTHATÓ! Gödöllő szívében, egy diszkrét ...
229 000 000 HUF
704 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (97747394)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1329 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Gödöllő belvárosában családi ház: hatalmas telek, kétgenerációs lehetőség, befektetői ÁLOM! Eladó közvetlenül a tulajdonostól...
152 000 000 HUF
760 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai panel lakás hirdetés (62279573)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Remek ár-érték arányú lakás Kistarcsán – Ideális otthon vagy befektetés! Eladó egy 54 nm-es, magasföldszinti panellakás, csen...
66 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal