Eladó ingatlan Dunakeszi környékén (32672 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 32 672 db
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (59854234)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 184 m2
Szobaszám: 1
Saját kertre vágyik a III. kerületben? Csillaghegy egyik csendes mellékutcájában eladó egy 44 m²-es, jó állapotú házrész, amely...
59 900 000 HUF
1 361 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (93764653)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház: Az ...
47 990 000 HUF
1 262 894 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (89268397)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Befektetők figyelem! 3 Lakás egyben a budai vár közelében, működő airbnb BEVÉTELLELKivételes befektetési lehetőség Budapest egy...
134 900 000 HUF
1 045 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (67967253)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, belső kétszintes lakások a Városliget közelében! Eladó Budapest VII. kerületének Városligethez közeli részén (Dem...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (75973939)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Eladó prémium stúdió lakás belgrád rakpart, Budapest v. KERÜLET*** Budapest egyik legexkluzívabb lokációjában, a történelmi...
160 500 000 HUF
3 732 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi ikerház hirdetés (37623634)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3
Kétlakásos ingatlan, számtalan lehetőséggel - ZUGLÓBAN A XIV. kerületben, Alsórákos családi házas övezetében eladó egy 113 nm-...
148 900 000 HUF
1 317 699 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (36324932)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nappali + hálós lakás a XV. kerületben, a Pólus Center közelében tárolóvalBudapest XV. kerületében, a Pólus Center közelében ta...
66 000 000 HUF
1 269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (34775355)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veresegyház ligetekben újszerű, kertkapcsolatos földszinti 54 m2-es lakás eladó csendes, rendezett társasházban. a lakóközösség...
89 900 000 HUF
1 664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83765497)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XIII. kerületben egy második emeleti, 45 nm-es, amerikai konyhás nappalival, plusz egy hálószobával rendelkező 2015 évb...
84 000 000 HUF
1 866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (48797647)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kivételes áron a Hungária körúton egy 62nm-es, két szobás, erkélyes, konyha és étkezővel rendelkező második emeleti tégla...
62 900 000 HUF
1 014 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi ikerház hirdetés (39771758)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3
Kétlakásos ingatlan számtalan lehetőséggel Alsórákos családi házas övezetében ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest XIV. ke...
148 900 000 HUF
1 317 699 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (57663452)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Luxus teraszos otthon a Szépvölgyi úton, természetközeli életérzés a II. kerületben ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest I...
150 000 000 HUF
2 459 016 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (26124752)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Panorámás, nagy erkélyes lakás a Népszigeten, különleges adottságokkal és komoly befektetési potenciállal*** Eladásra kínál...
98 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24719237)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szuper ár/érték arány a Teleki téren! ! ! Akár befektetőknek is! A VIII. kerület egyik legfrekventáltabb részén, a Teleki tér...
84 900 000 HUF
964 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (18321863)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Megvételre kínálok Budapest VIII. kerületében a Százados-negyedben egy 3 szobás, 59 nm-es lakást, újszerű társas házban*** ...
92 500 000 HUF
1 567 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57342948)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú modern...
88 900 000 HUF
1 411 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79576886)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bevezető ÁRON! Jelenlegi áraink 15 % akciós kedvezményt tartalmaznak! 75 % Befizetése mellett érvényesek. Árképzésünk rugalm...
114 063 000 HUF
1 481 337 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (92373524)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, i. emeleti, zuglói lakás, közel a városligethez! Eladó egy 93 nm-es (+ 3 nm-es erkély), nagyon jó adottság...
99 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34987267)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári hangulat, tágas terek és kiváló elhelyezkedés a belváros közelében! Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Lónyay...
99 760 000 HUF
1 231 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44335467)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó lakás - 5 garzonra osztott befektetési lehetőség a Kálvin tér közelében! Rendezett, nagy polgári társasház 3. emeletén e...
115 900 000 HUF
1 704 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal