Eladó ingatlan Dunakeszi környékén (32669 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 32 669 db
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (37326787)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó modern családi ház vácrátóton – nyugodt, zöld KÖRNYEZETBEN PRAKTIKUS, 87, 62 m²-es ház 16, 35 m² terasszal és 363 m² TEL...
111 150 000 HUF
1 277 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni ikerház hirdetés (69444789)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 368 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, hőszivattyús ikerházfél Őrbottyán – kiemelt lakóparkban, azonnal LEFOGLALHATÓ 90, 4 m²-es ház 368 m² telekkel és 1...
97 500 000 HUF
984 848 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (28794358)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Családias környéken felújított lakás eladóZugló kedvelt városrészében 4 lakásos épületben, i. emeleti, található ez a 60 m2-es ...
79 900 000 HUF
1 354 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73497797)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Alsórákoson, rendezett társasházakkal kialakított részén eladó egy 2009-ben épült 10 lakásos társasház földszintjén található, ...
137 000 000 HUF
2 140 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (48374322)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rózsadomb szívében, Szemlőhegyen a városrész egyik legelőkelőbb, diplomaták által is kedvelt utcájában kínálok eladásra egy kül...
139 000 000 HUF
1 930 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49993322)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
3%-Os hitellel megvásárolható! 2 Külön nyíló szobássá alakítható, napfényes, tágas lakás a Visegrádi utcában! Eladó a XIII. k...
99 950 000 HUF
1 469 852 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88444713)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, tágas lakás hatalmas terasszal eladó a XIII. kerületben, a Rokolya utcában eladó egy napfényes, tágas elrendezésű, 5...
108 000 000 HUF
2 037 735 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (38553975)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
High-tech kertvárosi rezidencia: professzionális oktatótérrel, teljes körű gépesítéssel a 16. kerületben! Eladásra kínálunk e...
249 000 000 HUF
1 414 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (23739315)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kertkapcsolatos, panorámás ikerházak ÜRÖMHEGYEN! ! ! 4 Db új építésű, belső két szintes, nappali + 4 hálós, saját, 100 m2-es ...
279 900 000 HUF
2 153 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (46967366)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedülállóknak, pároknak! Ürömhegyen új építésű társasházi nappali +1, ill. Nappali+2 szobás lakások eladók. Két külön álló ...
136 900 000 HUF
2 043 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (27787487)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium kertkapcsolatos lakás a római-parton medencés lakóparkbana III. kerület egyik legkedveltebb részén, Rómaifürdőn, a nép...
200 000 000 HUF
2 040 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (24359489)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a II. kerület Budakeszi úton: egy földszinti, délnyugati tájolású, 67 nm-es, 2 hálószobás ingatlan, amelyhez külön ...
129 900 000 HUF
1 938 805 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (35344557)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói lakás valódi térrel és valódi potenciállal, a Városliget közelében Zugló egyik olyan részén keresel lakást, ahol a zölde...
79 990 000 HUF
1 095 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai panel lakás hirdetés (18487779)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kistacsán PANELLAKÁS! ! Ez a kistarcsai magasföldszinti, 54 négyzetméteres panellakás nagyon aranyos és kedves. Külön...
66 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai tégla lakás hirdetés (44793736)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított lakás Nagytarcsán! Eladó Nagytarcsán az Öregszőlő lakópark vonzáskörzetében egy nettó 37, 5 nm-es, fö...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99433647)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kivételes befektetési lehetőség a XIII. kerület szívében - 25nm-es lakás ügyvédi megosztással, külön mérőkkel! Eladásra kínál...
44 900 000 HUF
1 796 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (63747435)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium minőségű kis lakást kínálok vételre igényes vevőnek! A lakás természetes fényben úszó otthon tágas üvegfelületekkel, k...
69 900 000 HUF
2 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (21499638)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, nagypolgári lakás a belváros szívében, kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest VII. kerületé...
109 900 000 HUF
1 181 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (54293734)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, felújítandó, 10 emeletes, panelház, 8. emeletén, 1+1 fél...
59 980 000 HUF
1 303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93436783)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VII. kerületében, a közkedvelt Jósika utcában 70 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakás Az ingatlan impozáns 3, 7 m...
82 000 000 HUF
1 171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal