Eladó ingatlan Dunakeszi környékén (32444 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 32 444 db
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb telek hirdetés (84233868)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4327 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy 4327 nm-es, kiváló adottságokkal rendelkező, sík tereprendezett telek Budapest Rákosfalva részén, frekventált, jól me...
368 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (78441793)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
XV. kerületben: csendes kertvárosi környezetben, eladó egy mediterrán stílusú, 4 szobás, felújított állapotú, duplakomfortos cs...
145 000 000 HUF
852 941 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (54581641)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 794 m2
Szobaszám: 3
Szentendrén, eladó egy örökpanorámás önálló családi HÁZ! KÖRNYÉK: Az ingatlan egy csendes, nyugodt környezetben helyezkedik ...
127 900 000 HUF
1 437 078 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (98446873)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez az álló galériás, frissen felújított lakás nem csak új festést kapott, hanem egy belsőépítész által megálmodott dizájnt, aho...
54 900 000 HUF
1 372 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95547384)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy tágas, 2 szobás lakást, nagy terekkel és jól átgondolt elrendezéssel. Az ingatlan magasföldszinten találh...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (47736943)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Óbudán egy 49 m² alapterületű 2 szobás lakás 10 emeletes, liftes társasház 8. emeletén. Az ingatlan több felújításon is...
67 990 000 HUF
1 387 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43994357)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a Városliget közelében Első emeleti, két szobás, de egy szobaként nyilvántartott lakás egy csendes, egyirányú utcá...
63 900 000 HUF
1 486 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (42432929)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
56Nm-es 2 szobás lakás az óhegy park KÖZELÉBEN! A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas! Eladásra kínálunk egy 2 külön ...
56 900 000 HUF
1 016 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39495547)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 36 nm-es, magasföldszinti, felújítandó lakást a közkedvelt Leonardo da Vinci utcában. Az ingatlan kiváló ...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (28467379)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 334 m2
Telekterület: 959 m2
Szobaszám: 8
Ürömön, a rókahegyen eladó egy kivételes lehetőség: két ikerház-fél egyben, napos, tágas KIALAKÍTÁSSAL! Egy igazán ritka aján...
438 000 000 HUF
1 311 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (54394436)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 239 m2
Telekterület: 483 m2
Szobaszám: 5
A ház, amely mosolyogva várja új tulajdonosát! A Hűvösvölgy végállomásától 10 perc sétára eladásra kínálunk egy csendes ikerh...
234 900 000 HUF
982 845 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71129274)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos saroklakás eladó a Palotanegyedben A Palotanegyed egyik kis forgalmú utcájában eladó egy világos, magas emeleti sarokl...
140 000 000 HUF
1 443 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83674457)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Kiváló minőségben felújított kis lakás várja leendő lakóját! *** A Belváros és Ligetváros szorításában helyezkedik el, ez ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (65539363)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Eladó garzon, Budapest klasszikus belvárosában! *** Kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 1 szobás lak...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (87262425)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pár perc távolságra a körúttól, néhány éve panelprogram felújításon átesett, szigetelt társasház 10. emeletén található az inga...
75 900 000 HUF
1 185 937 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (79198417)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 1100 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: n/a
Környezet családi házas, igazi kertvárosi hangulatú, számos új, illetve felújított ingatlan található a szomszédságban. Elláto...
114 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (46693948)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest IX. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Ferenc körúton található ez a 84 nm-es, felújítandó állapotú lakás, amel...
89 900 000 HUF
1 070 238 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47636969)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***** Most akár, duplán jól járhat! ***** *** Eladó 2 külön bejáratú, frissen felújított lakás a VI. kerületben, az Andrássy ú...
46 500 000 HUF
1 603 448 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (82799468)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
48 500 000 HUF
1 515 625 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (99237721)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Friss építésű, erkélyes, nappali + két hálószobás, két fürdőszobás lakás! *** Kiváló elhelyezkedéssel, a Teréz körút melle...
101 990 000 HUF
1 291 012 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal