Eladó ingatlan Dunakeszi környékén (32444 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 32 444 db
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (89254313)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 609 m2
Szobaszám: 6
Exkluzív- design- minőség- otthon- friss levegő- zöld erdők és mezők- buda -ADYLIGET-----Budapest II. kerületében, Adyligeten c...
455 000 000 HUF
1 516 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (34144839)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 6
Exkluzív családi otthon Budaligeten panorámával és prémium minőséggelBudaliget egyik legnívósabb részén, a francia iskola közel...
294 900 000 HUF
1 092 222 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (49975919)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 386 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy önálló családi ház Budaliget egyik legcsendesebb, kertvárosi részén, a Francia iskola és több kiváló oktatási intézmé...
299 000 000 HUF
774 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (77929576)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 1004 m2
Szobaszám: 5
Eladó a 2/a kerületben csendes, nyugodt utcában egy 162 nm-es sorházi lakás. a telek 1004 nm, amin két lakás van, osztatlan köz...
202 000 000 HUF
1 246 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (77489545)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 976 m2
Szobaszám: 9
II. kerület Zöldmáli részén2017-ben felújított Igényes, 7 hálószobásCSALÁDI HÁZVárja új tulajdonosát! Eladásra kínálunk egy exk...
1 050 000 EUR
1 356 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (57295954)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 341 m2
Telekterület: 836 m2
Szobaszám: 6
***** Panorámás budai ingatlan **** 1 millió Ft/négyzetméter ár alatt! 3 Apartman, vagy 2 apartman és iroda vagy otthoni vállal...
729 300 EUR
773 576 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (22848925)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 5
Egyedülállóan intim, gazdagon felszerelt (full-extrás), déli fekvésű, kristálytiszta levegőjű, különleges mediterrán villa, kif...
580 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (81523261)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 477 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 9
Kiváló befektetési lehetőség budán! Új építésű! ! ! Apartmanháznak, bármilyen célú magánintézménynek, irodaháznak alkalmas inga...
2 764 000 EUR
2 095 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (76335729)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern ékszerdoboz a puskás ferenc stadionnál! Eladásra kínálunk egy teljeskörűen felújított, 2 szobás, 49 nm-es lakást a Ker...
76 490 000 HUF
1 499 803 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43543335)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok a belváros egyik legkedveltebb UTCÁJÁBAN, A lónyay utcában, egy szép tégla épület 1. emeletén LÉVŐ, 24 nm-es...
54 200 000 HUF
2 168 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (94725235)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
Eladó panorámás, 3 szintes családi ház Pomáz kiemelt zöldövezeti RÉSZÉN Eladásra kínálunk a Pomáz egyik csendes, zöldövezeti u...
260 000 000 HUF
742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (84734387)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az v. kerület belvárosban, a Károly körút és a Semmelweis utca sarkán lévő átjáróházban, 3. emeleti, 98 m², nappali plusz 3 egé...
165 000 000 HUF
1 683 673 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54263494)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dupla teraszos, panorámás lakás a 9. kerület új városi központjában – 6. emelet, GARÁZZSAL Budapest IX. kerületének egyik legg...
114 990 000 HUF
1 419 629 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (37474754)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 5
Képzelje el, hogy egy olyan otthonra talál, amely nemcsak a családja igényeit szolgálja ki, hanem a kényelmet és a modern élets...
324 900 000 HUF
1 463 513 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58636337)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlanpiac folyamatosan változik, de egy dolog biztos: a fiatal felnőttek számára egy jól megválasztott otthon nem csupán ...
92 900 000 HUF
1 629 824 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54617524)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület legkedveltebb részén Újlipótvárosban a Szent István park közvetlen közelében Bauhaus jellegű épület 4. emeletén e...
129 900 000 HUF
1 779 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (72143881)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Eladó energiatakarékos design lakás - az egyetem térre néző privát TERASSZAL*** Budapest történelmi belvárosában, az Egyete...
299 000 000 HUF
3 215 053 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98356887)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes, napfényes otthon a Palotanegyed szívében VIDEÓ ELÉRHETŐ! Eladó egy 47 m²-es, 2 szobás (amerikai konyhás nappali + h...
74 900 000 HUF
1 560 416 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94474617)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Minimalista elegancia a belváros szívében – Dessewffy 49. Eladásra kínálunk egy 65 nm-es, 3 szobás, modern állapotú lakást a B...
149 000 000 HUF
2 292 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi sorház hirdetés (83469823)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 171 m2
Szobaszám: 5
Rövid összefoglaló Veresegyház egyik nyugodt, kertvárosi utcájában kínáljuk ezt a két szintes, praktikus elrendezésű sorházat....
110 000 000 HUF
748 299 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal